Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Coraz goręcej przed walką Najmana. Atakuje swojego przeciwnika

29
Podziel się

Wszystko wskazuje na to, że powrót Marcina Najmana ze sportowej emerytury stanie się faktem. Jego walka z Pawłem Jóźwiakiem jest dużym zaskoczeniem. Obaj notorycznie wbijają sobie szpilki w mediach.

Coraz goręcej przed walką Najmana. Atakuje swojego przeciwnika
Coraz goręcej przed walką Najmana. Atakuje swojego przeciwnika
bELgVYbV

Marcin Najman to postać kontrowersyjna — albo się go kocha, albo nienawidzi. Przez innych sportowców nie zawsze traktowany jest poważnie. Kilkukrotnie kończył swoją karierę, ale zawsze dał się namówić na powrót do klatki. Nie inaczej stało się tym razem.

Jego rywal nie jest przypadkową osobą, gdyż Paweł Jóźwiak jest szefem organizacji FEN. Coraz częściej jednak spogląda w stronę "freak fightów", dlatego chce zawalczyć z Najmanem.

bELgVYbX
Paweł Jóźwiak szuka dobrze płatnej przygody, choć moim zdaniem znajdzie guza. Tak czy inaczej zarobi… Rzecz jasna po głowie - odgraża się Marcin Najman.

Trwa walka na słowa

Zaczepki słowne między nimi trwają już od kilku tygodni. Jóźwiak w żadnym stopniu nie boi się "El Testosterona", który ma duże doświadczenie w sporcie.

Jestem spokojny o to, że sobie poradzę, bo uważam, że w sporcie najważniejszy jest charakter. Całe życie w sporcie mnie tego nauczyło, że mam charakter, więc kompletnie Marcina się nie boję, bo wiem, że Marcin tego charakteru nie ma - powiedział Jóźwiak.
bELgVYcd

Walka Jóźwiaka z Najmanem odbędzie się w październiku podczas gali MMA-VIP 3. Niezależnie od wyniku, planowany jest także rewanż.

Zobacz także: „Jutro będą dwa medale”. Ekspert typuje polskich wygranych na Igrzyskach
bELgVYcy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(29)
Guy
3 miesiące temu
To ten hemoroid znowu walczy? Hahhaha
$$$$
3 miesiące temu
Daj spokój człowieku już wystarczy
Biały
3 miesiące temu
A ja go podziwiam,znalazł sposób na niezły zarobek i to on będzie się śmiał ostatni .My z naszymi emeryturami nie jeden raz wspomnimy błazna co nie czeka na resztki od państwa 😁😁
bELgVYcz
gość
3 miesiące temu
Najman jest dobry, ale dwa miesiące przed walką. Dwa miesiące przed walką Najman bije wszystkich, pobił by nawet Mannego Pacquiao.Jak przychodzi walka to Najman w ringu klęczy na kolanach, jak na spowiedzi.
Grabarz
3 miesiące temu
Niman to by przegrał walkę z babcią mojego sąsiada w pierwszej rundzie przez duszenie.PS Babcia zeszła dwa dni temu.
Bolo
3 miesiące temu
I nie piszcie więcej że jest z Częstochowy. Mamy i tak etykietę "Święte miasto " a jeszcze niejaki Najman wstyd nam przynosi
Luka
3 miesiące temu
Ludzie dajcie już spokój z tym Najmanem schowaj go wkoncu ktoś do wora!kto nad tym wszystkim stoi przecież to są żarty Najman powinien kategorycznie dostać zakaz jakichkolwiek walk znowu zrobi pozycje embrionalną i hajs w kiejdzie jak nie macie komu dać to dajcie na jakiś dom dziecka będzie praktyczniejsze będzie
Narcin
3 miesiące temu
W to jest poważne zeby prezes ,,jak to sam p.Jozwiak mówi drugiej siły polskiego MMA,,wchodził do klatki walczyć?😐
ffds
3 miesiące temu
najman znalazl sposob na szybki hajs, poywyzywac sie z kim, narobic szumu, potem wejsc do ringu, dostac lepa, odklepac, przytulic hajs, a wy naiwniaki sie podniecacie, tylko czym!?
Futi
3 miesiące temu
Ile można kończyć karierę dla kolejnej porażki brawo marcinku
Acer
3 miesiące temu
Najman?Zero honoru.Tyle razy konczył swoją wątpliwą karierę sportową,i zawsze wraca.Jak bumerang.Bez honoru,bez wstydu.Szkoda mi jego żony i dziecka.Ciekawe jak on może rano w lusterko spojrzeć?
Dariiiusz
3 miesiące temu
Marcin jest na emeryturze sportowej odkad przestal walczyc w zawodowym boksie, teraz to raczej dorabianie do emerytury. Ludzie chca show a Marcin im to daje. Marcina walki bija rekordy ogladalnosci. Wiekszosc na niego gada, zle o nim mowia, smieja sie z niego ale nie ma dnia zeby o mim jakas gazeta czy portal nie pisal. Fenomen. Marcin korzysta z tego i dobrze na tym zarabia. Nie jest glupi jakby to niektórzy chcieli. Chcialbym zeby doszlo do walki Marcina ze starym Muranem. Ten to dopiero pojeb. Gdyby Marcin mu najebal byloby pieknie. Zycze Ci Marcinku jak najlepiej, masz swoje 5 minut i czerpiesz z tego pelnymi garsciami, pieknie!
Lisek
3 miesiące temu
Ustawki
bELgVYcr
Mosze
3 miesiące temu
Słyszałem że dwójce przedszkolaków którzy go zaczepili sprawił taki omłot że aż im kredki z tornistrów powypadały.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić