Fani przecierali oczy ze zdumienia. Ewa Brodnicka znów to zrobiła!

13

Ewa Brodnicka imponuje nie tylko swoimi umiejętnościami pięściarskimi, ale także urodą. Regularnie zamieszcza w sieci odważne zdjęcia, którymi do czerwoności rozgrzewa swoich fanów. Była mistrzyni świata zrobiła to ponownie. Na jej profilu pojawiła się fotografia, po której kibice przecierali oczy ze zdumienia.

Fani przecierali oczy ze zdumienia. Ewa Brodnicka znów to zrobiła!
Ewa Brodnicka rozpaliła zmysły swoich fanów (Instagram)

Ewa Brodnicka to była mistrzyni świata w boksie. W Polsce cieszy się sporą popularnością, a jej profil na Instagramie obserwuje blisko 70 tys. osób.

Pięściarka zamieszcza zdjęcia nie tylko z treningów. Od czasu do czasu eksponuje swoje wysportowane ciało, rozgrzewając do czerwoności swoich licznych fanów.

Ostatnio zamieściła bardzo odważne zdjęcie. Pozowała w staniku, który nie pozostawiał zbyt wiele dla wyobraźni. Zaapelowała do swoich fanów, aby znaleźli balans pomiędzy pracą, życiem osobistym i odpoczynkiem.

Poznaj swoje potrzeby, szanuj swoje zasady, zarządzaj swoim czasem, naucz się odmawiać. Pamiętaj, robisz to dla siebie. Bądź dla siebie dobry/a - pisała Brodnicka.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

High League. Kiedy walka Brodnickiej z "Lil Masti"?

Gala High League odbędzie się 28 sierpnia. Jedną z walk będzie pojedynek Ewy Brodnickiej z Anielą "Lil Masti" Bogusz. Dla Brodnickiej będzie to debiut w mieszanych sztukach walki. Pomiędzy zawodniczkami mocno iskrzyło podczas konferencji prasowej.

Lil Masti, nie martw się. Jak ci nie pójdzie, zawsze będziesz mogła wrócić do sprzedawania używanych majtek. Tak jak kiedyś. Nawet mogę ci oddać swoje - kpiła z rywalki Ewa Brodnicka.
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: co za zdjęcia! Od byłej sportsmenki trudno oderwać wzrok
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić