J.A| 
aktualizacja 

COVID-19. Prezes WOPR w ciężkim stanie. Żona prosi o pomoc

7
Podziel się:

Krystian Rębacz, prezes żagańskiego WOPR, jest zakażony wirusem COVID-19. Jego stan jest bardzo ciężki, i aby go ratować, potrzebny jest lek Remdesivir. Żona prosi o pomoc.

COVID-19. Prezes WOPR w ciężkim stanie. Żona prosi o pomoc
Człowiek o wielkim sercu potrzebuje pomocy. Ratownik choruje na COVID-19 (Facebook, Facebook)

Koronawirus coraz mocniej atakuje Polskę. Sytuacja jest aż tak poważna, że na Stadionie Narodowym powstaje szpital polowy dla chorych na COVID-19.

Wirus nie oszczędza nikogo: młodych, starszych, sportowców czy ludzi biernych sportowo. Coraz mniej osób przechodzi chorobę bezobjawowo. W poważnym stanie jest między innymi Krystian Rębacz, prezes żagańskiego WOPR.

Rębacz to społecznik, który cieszy się dobrą opinią wśród znajomych. Regularnie uprawia sport, jednak to nie uchroniło go przed ciężkim zachorowaniem.

Ratownik ma koronawirusa. Rębacz potrzebuje leku

Od ponad tygodnia leży w żagańskim szpitalu. Zachorował na Covid-19. Obecnie jego stan jest bardzo ciężki i aby go ratować, potrzebny jest lek Remdesivir. Jego żona prosi o pomoc.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w poniedziałek o 10 241 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. W niedzielę wykonano ponad 50,4 tys. testów.

Zobacz także: Strajk kobiet. Gorąco na placu Trzech Krzyży. Ranny obrońca kościoła pw. św. Aleksandra
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić