Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Cristiano Ronaldo na wakacjach. Jego samolot kosztuje fortunę

6
Podziel się

Cristiano Ronaldo jest jednym z najbogatszych sportowców na świecie. Portugalczyk może pozwolić sobie na wiele drogocennych rzeczy. Jedną z nich jest samolot, który wygląda kosmicznie. Jego cena zwala z nóg.

Cristiano Ronaldo na wakacjach. Jego samolot kosztuje fortunę
Cristiano Ronaldo na wakacjach. Jego samolot kosztuje fortunę (Instagram)
bEJUDtSd

Cristiano Ronaldo wraz z całą rodziną udał się na zasłużone wakacje. Za nim wyczerpujący sezon w Juventusie Turyn, a potem mało udane mistrzostwa Europy z reprezentacją Portugalii, która z wielkim turniejem pożegnała się już na etapie 1/8.

CR7 wciąż jest głodny wygrywania, dlatego myśli o kolejnych trofeach. Teraz jednak zamierza naładować akumulatory. Wraz z rodziną podróżuje po całym świecie prywatnym samolotem.

bEJUDtSf

Ronaldo od kilku lat jest posiadaczem dwusilnikowego odrzutowca Gulfstream G200. To maszyna, na którą stać tylko najbogatszych ludzi na świecie. Koszt takiego samolotu to 20 mln euro.

Jego odrzutowiec ma wszystko. Znajdują się na nim duże łóżko, telefon, faks, piekarnik elektryczny, mikrofalówka, lodówka i system rozrywki. Oczywiście jest też szafa na ubrania czy łazienka, nie brakuje też dostępu do Wi-Fi.

Wielki majątek Ronaldo

Ronaldo zarabia rocznie w Juventusie około 30 mln euro. Prężnie działa jako biznesmen, jest właścicielem sieci luksusowych hoteli Pestana CR7. Jego majątek szacowany jest obecnie na 500 mln euro.

bEJUDtSl

Wszystko wskazuje na to, że po wakacjach CR7 wróci do treningów z Juventusem Turyn. Chociaż mówiło się o transferze Portugalczyka, to włoskie media informują, iż ma on zostać w klubie i znów grać na poziomie Serie A.

Zobacz także: Wstrząśnięta Angela Merkel o dramatycznych skutkach powodzi. "To katastrofa"
bEJUDtSG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
KOPACZ Z KOPA...
3 miesiące temu
SIE GRA SIE MA PROSTE NIE TO CO NASI KOPACZE NIE LICZE LEWEGO
Chendriks
3 miesiące temu
Po nim widać, że to z tych, co lubią chłopaków, a dziewucha służy tylko jako maskowanie. A że dość dobrze zbudowana, część się nabierze.
maturzysta
3 miesiące temu
Piłkarzyk należy do najbogatszych na świecie :D))) Zdziczenie obyczajów!
bEJUDtSH
Aeni
3 miesiące temu
No i co z tego. Tele płacą takim piłkarzom więc mogą sobie tyle wydawać
Dkdkdkkdkdkke
3 miesiące temu
Fax piekarnik mikrofala no rzeczywiście niewyobrażalne bogactwo
A u nas
3 miesiące temu
Wyobraźcie sobie sytuacje - Polska podpisuje z Rosja układ, na podstawie którego Polska będzie utrzymywać na swój koszt wszystkie ambasady Rosji i rosyjskie uczelnie wyższe na terenie kraju. Wyobraźmy sobie, że Rosja poprzez wykształconych pod swoją kuratelą agentów pozyskanych spośród ludności miejscowej, ma w każdym mieście i każdej gminie po kilka placówek dyplomatycznych (i ciągle buduje nowe), w których swobodnie sieje własną propagandę. W tych okazałych budowlach, które (o dziwo!) chętnie finansuje ludność tubylcza, udziela się m.in. ślubów wg obyczaju rosyjskiego, które mają moc wiążącą dla prawa rodzimego, choć wiszą tam tylko flagi rosyjskie. Polska zgodziła się, aby Rosja posiadała na terytorium kraju siatkę jawnych funkcjonariuszy, zarówno obcego pochodzenia jak i rekrutowanych miejscowo. Funkcjonariusze ci będą mieli gwarantowany wstęp do szkół, szpitali, wiezień, jednostek wojskowych, w celu gromadzenia informacji i prowadzenia działań propagandowych i manipulacyjnych na rzecz Rosji i jej interesów. W stosownych przypadkach będą mieli tez pensje i przywileje takie same jak pracownicy tych ośrodków, ale pod wieloma względami nie będą podlegać takim samym przepisom np. ci w szkołach nie będą podlegali kuratorium i ministerstwu, ponadto Polska przyzna im bezpłatna opiekę medyczna i emerytury. W przypadku łamania prawa przez tych funkcjonariuszy, o ile nie zostali złapani na gorącym uczynku, Moskwa zastrzega sobie prawo do nie informowania polskich władz i podejmowania kroków zgodnie ze swoimi interesami - np. tuszowania sprawy, zastraszania ofiar, przenoszenia winnych na inna placówkę, kłamania, oskarżania innych etc. Rosja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania swoich funkcjonariuszy do otwartego krytykowania i wpływania na polska politykę wewnętrzna i zewnętrzna, prawa obywatelskie, kierunki badan naukowych i inny dowolny aspekt życia społecznego i politycznego - Rosja zastrzega tez, ze jest niezależnym państwem i Polska nie ma tam prawa krytyki a manipulacje są niedopuszczalne. Polska ma też oddać Rosji wszystkie ziemie i nieruchomości jakie kiedykolwiek należały do władz Imperium Rosyjskiego lub Związku Radzieckiego albo obywateli któregoś z tych krajów. Należy dodać, że w każdym urzędzie, szkole, szpitalu obok orła białego wisiałby dwugłowy orzeł rosyjski, a raz w roku po domach chodziłby Rosjanin z dwoma chłopcami przebranymi za gender i zbierał pieniądze w kopertach. To pod jaką jesteśmy okupacją, czerwoną czy czarną, watykańską ?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić