o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Marcin Najman atakuje Jacka Murańskiego. Wielka kasa przeszła obok nosa

6
Podziel się

Marcin Najman miał stoczyć walkę z Jackiem Murańskim podczas gali MMA VIP. Do pojedynku ostatecznie nie dojdzie, a Najman kpi teraz z Murańskiego w mediach społecznościowych.

Marcin Najman atakuje Jacka Murańskiego. Wielka kasa przeszła obok nosa
Marcin Najman atakuje Jacka Murańskiego. Wielka kasa przeszła obok nosa (Instagram)
bEDBVWtN

Marcin Najman był gotowy na kolejny spektakularny powrót do sportu. Swoją karierę zakończył na początku 2021 roku, przegrywając pojedynek z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem. "Wrócę do ringu tylko pod warunkiem, że na stole pojawi się pół miliona złotych" - podkreślał były bokser.

W maju pojawiła się opcja walki z Jackiem Murańskim. Ten drugi postawił warunki, aby walka odbyła się na gołe pięści. Najman zgodził się na wszystkie opcje i zaproponował, aby pojedynek odbył się na jego gali. Murański miał zarobić 100 tysięcy złotych.

bEDBVWtP

Popularność Murańskiego rosła w błyskawicznym tempie, dlatego ojciec Mateusza, zawodnika MMA, zaczął domagać się zdecydowanie większych pieniędzy. Mówiło się o kwocie pół miliona złotych. Ostatecznie walka spaliła na panewce. Teraz Najman ponownie wyśmiał swojego niedoszłego przeciwnika w mediach społecznościowych.

Widzisz Jaca, miałeś możliwość zarobienia stówki. Wiadomo, że na zwycięstwo szans właściwie nie miałeś, ale stówkę mógłbyś z tego przytulić. Teraz okazuje się, że twoją gażę dostanie Paweł Jóźwiak. Mogę odpowiedzieć ci cytatem "Miałeś chamie złoty róg, ostał ci się... " - barwnie opisał Marcin Najman.

Gwiazdy na MMA-VIP 3

Byłego pięściarza zabraknie podczas gali MMA-VIP, jednak to nie oznacza, że nie będzie w niej emocji. Gwiazdami październikowej gali mają zostać Jaś Kapela, Ziemowit Kossakowski czy Don Vasyl.

bEDBVWtV
Zobacz także: Odmowa urlopu. Kiedy pracodawca może tak zrobić? Ekspert wyjaśnia
bEDBVWuq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
Świerszczynka
2 miesiące temu
kiedy naparzanka z Pawłowicz?
Shame mma
2 miesiące temu
Murański pod żabka pokonał wg niego oczywiście 3 gości jak go chcieli porwać, podobno kosmici to byli
efefef
2 miesiące temu
Najman to wspaniały Kick Boxer
bEDBVWur
Kuba
2 miesiące temu
No tak szans na zwycięstwo nie miał jak każdy przeciwnik najmana, stała śpiewka tego klauna tylko potem zawsze przegrywa i jest zdziwiony ale nie zawstydzony bo wstydu to on nie ma
xxx
2 miesiące temu
najman potrafi tylko się wyśmiewać i to wszystko
Polo
2 miesiące temu
Najman powinien wypełnić sobie tę pustą czaszkę ,tą forsą.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić