Cristiano Ronaldo potrzebował dwóch numerów. Przehandlował za nie Porsche

0

Rod Thornley przez 19 lat pracował jako masażysta w Manchesterze United. Jego anegdoty z tego okresu odbijają się szerokim echem. Jedna z nich dotyczy życia matrymonialnego Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo potrzebował dwóch numerów. Przehandlował za nie Porsche
Cristiano Ronaldo w barwach Manchesteru United (Wikipedia, AttilaTheHun)

Portugalczyk był zawodnikiem Manchesteru United dwukrotnie. Po raz pierwszy trafił do klubu z Old Trafford jako nastolatek. Nie założył jeszcze wtedy rodziny i podobały mu się dojrzalsze kobiety. Cristiano Ronaldo upatrzył sobie dwie wokalistki i zgłosił się po numery telefonu do nich właśnie do Roda Thornleya.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Cristiano Ronaldo postanowił rozpocząć flirt z Dannii Minogue i Kimberly Wyatt. Postawił na bardziej tradycyjne rozwiązanie niż wykorzystywane obecnie media społecznościowe i postanowił skontaktować się z piosenkarkami telefonicznie. Wybrał jako pomocnika masażystę, ponieważ ten miał relacje z licznymi dziennikarzami.

Przed transferem do Realu Madryt Cristiano Ronaldo zapytał mnie, czy mogę zdobyć numery telefonu do Danii i Kimberly. Robiłem to już wcześniej dla innych osób, więc Cristiano na pewno dowiedział się o tym. Miałem jednak dość ustawiania dziewczyn dla piłkarzy i nie otrzymywania za to nic w zamian - opowiada były masażysta w rozmowie z podcastem "Under The Cosh".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Rod Thornley postanowił zrobić interes. Poprosił o sprzedanie samochodu marki Porsche za połowę ceny, na co Cristiano Ronaldo przystał. Zdobycie numerów telefonów nie zajęło obrotnemu pracownikowi Manchesteru United dużo czasu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Nadszedł koniec sezonu i przenosiny Cristiano Ronaldo do Realu Madryt. Zapytałem go o naszą umowę i wszystko było w porządku. Sprzedał mi Porsche za 30 tysięcy funtów, a ja następnego dnia sprzedałem samochód za 60 tysięcy. W ten sposób zarobiłem na wycieczkę na Malediwy. To były niesamowite wakacje - wspomina Anglik.

Aktualnie Cristiano Ronaldo jest piłkarzem saudyjskiego Al-Nassr, a w życiu osobistym jest związany z Georginą Rodriguez. Oficjalnie z relacji z wokalistkami nic nie wynikło. Nigdy nie były one w związku z portugalskim piłkarzem.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić