Denis Załęcki ostro do Szpilki. Ma duży żal

5

Denis Załęcki nie jest zadowolony z zachowania Artura Szpilki, który nie zdecydował się pomoc młodszemu koledze. "Bad Boy" ostro powiedział, co zrobi z byłym bokserem w klatce. Gala High League 4 odbędzie się już w sobotę 17 września w Gliwicach.

Denis Załęcki ostro do Szpilki. Ma duży żal
Denis Załęcki ostro do Szpilki. Ma duży żal (Youtube, High League)

Już od dawna mówi się o kontuzji zarówno Denisa Załęckiego i Artura Szpilki przed ich walką na High League 4. Z czasem obaj potwierdzili swój stan zdrowia podczas programu "Rundki".

Denis Załęcki wystosował prośbę do swojego kolegi o to, aby wyjątkowo zamienić kolejność wyjścia do klatki. W przypadku gdy torunianin wyjdzie pierwszy, to będzie musiał czekać na swojego rywala, a ten jeszcze planuje minikoncert przy okazji swojej drogi do oktagonu.

Były pięściarz poczuł się urażony tą propozycją i dla niego było to niezrozumiałe, że taka gwiazda jak on miałaby wyjść pierwsza. To spowodowało, że pomiędzy zawodnikami wywiązała się długa i niekoniecznie cenzuralna dyskusja.

Denis Załęcki ostro o Szpilce. Padły mocne słowa

Denis Załęcki w rozmowie z dziennikarzem Mateuszem Kaniowski na YouTube wypowiedział się o całej sytuacji. "Bad Boy" nie ukrywa, że ma żal do Artura Szpilki, którego nazywał dobrym kolegą.

Ku**a, no słuchaj jesteśmy kolegami, o coś mnie prosisz… Rozumiem, gdyby był nieznajomym i powiedział: "słuchaj ja wychodzę, jestem gwiazdą, wychodzę jako drugi i tyle". No spoko, rozumiem to, ale jesteśmy kolegami i nawet dobrymi byliśmy, mamy dużo wspólnych znajomych - powiedział Załęcki.

Gala High League 4 odbędzie się już w sobotę 17 września. Walką wieczoru będzie starcie Lexy Chaplin z "Natsu". Natomiast poza tym zobaczymy m.in. Maję Staśko, Amadeusza Roślika czy Josefa Bratana.

Zawiódł mnie. To pokazuje, że ma wysoko swoje ego i musi pokazać, że on jest zaj****tą gwiazdą i on musi wyjść jako drugi. Inaczej tego nie można podsumować. Bo się boi i wie, że go roz****dole raz dwa! - dodał Denis Załęcki.
Zobacz także: Szczere wyznanie Mai Staśko. Była w związku z takim mężczyzną
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić