Don Kasjo może zrewanżować się Parke'owi. Formuła "walki" szokuje

8

Werdykt ich walki na Fame MMA 10 wywołał niemałe kontrowersje. Kasjusz Życiński uważał, że był lepszy od Normana Parke'a, sędziowie orzekli jednak inaczej. Wiele wskazuje na to, że zmierzą się ze sobą ponownie. Tym razem formuła pojedynku byłaby zupełnie inna niż poprzednio.

Don Kasjo może zrewanżować się Parke'owi. Formuła "walki" szokuje
Don Kasjo może znów zmierzyć się z Normanem Parkiem (Instagram)

Do pierwszego pojedynku "Don Kasjo" z Parkiem doszło na Fame MMA 10. Zmierzyli się wtedy w walce wieczoru, a rywalizacja toczyła się na zasadach boksu. Decyzją sędziów górą był "Stormin".

To wzbudziło kontrowersje. W oktagonie pojawił się "Boxdel", który zapowiedział, że wniesie protest. Ostatecznie jednak werdykt nie został zmieniony, a kibice czekają na rewanż z ich udziałem.

Będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Na gali Fame MMA 12 "Don Kasjo" zmierzy się z byłym mistrzem KSW Marcinem Wrzoskiem. Niewykluczone jednak, że do pojedynku Życińskiego z Parkiem dojdzie w innej organizacji.

Będzie rewanż Kasjo - Parke? To możliwe!

Ta niewiele ma jednak wspólnego ze sportami walki. Kasjusz Życiński przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych, że mogą zmierzyć się podczas gali… AlkoMaster, w której zadaniem uczestników jest spożywanie alkoholu.

Tak jak mówiłem. "Pałka" jeszcze będzie się prosił o walkę ze mną, tylko normalnej na razie się boi, to najpierw w p**** dostanie na AlkoMaster - napisał "Don Kasjo" na Instastories.

Pierwsza gala AlkoMaster odbędzie się 27 listopada. Organizacja zakontraktowała 44 zawodników, w tym wielu znanych z Fame MMA. Kasjusz "Don Kasjo" Życiński w walce wieczoru zmierzy się z Maciejem Ratajem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

AlkoMaster 1. Gdzie oglądać?

Gala AlkoMaster 1 odbędzie się 27 listopada o godz. 20:00. Transmisja dostępna będzie w systemie pay-per-view. W przedsprzedaży dostęp kosztuje 15 i 25 zł, natomiast w dniu gali ceny ustalono na 25 i 35 zł. Łącznie odbędzie się 13 pojedynków

Zobacz także: #dziejesięwsporcie: Najman walczy ze swoim cieniem. To trzeba zobaczyć!
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić