Don Vasyl zawalczy w MMA. "Wiek to tylko liczba"

58

Tego nikt się nie spodziewał. W walce MMA udział weźmie sam Don Vasyl. "Wiek to tylko liczba" – mówi Marcin Najman, organizator październikowej gali MMA-VIP. 71-latek nie ma żadnego doświadczenia w walce w oktagonie.

Don Vasyl zawalczy w MMA. "Wiek to tylko liczba"
Don Vasyl zawalczy w MMA (YouTube)

Romsko-polski piosenkarz i kompozytor już w październiku zawalczy w oktagonie MMA-VIP. Zaskakującą wiadomość przekazał fanom na YouTube organizator gali, Marcin Najman.

Don Vasyl zawalczy w MMA

Każdy może wszystko jeszcze w życiu osiągnąć. Wiek to tylko liczba. Wszystko jest jeszcze przed nami. Debiut Don Vasyla podczas gali MMA-VIP w październiku – powiedział pięściarz na nagraniu.

To będzie debiut muzyka w oktagonie. Don Vasyl ma 71 lat, ale wiek najwyraźniej nie jest dla niego przeszkodą, by stawić czoła przeciwnikowi, w dodatku młodszemu od siebie i bardziej doświadczonemu w sportach walki.

Rom zawalczy z 52-letnim aktorem Jackiem Murańskim, znanym m.in. z seriali "Pierwsza miłość" czy "Lombard. Życie pod zastaw". - Jacku, nie bój się! Śmiało! - krzyknął Don Vasyl na wideo udostępnionym przez Najmana.

Udział piosenkarza w popularnym i kasowym wydarzeniu może być lekarstwem na problemy finansowe, z którymi ma borykać się od dłuższego czasu.

W 2019 roku Don Vasyl był zmuszony sprzedać swój dom i przenieść się do rodziny. Muzyk twierdził, że nie stać go nawet na wynajem mieszkania. Okazało się, że Don Vasyl był dłużny Urzędowi Skarbowemu ponad milion złotych.

Zobacz także: Spięcie podczas gali KSW 61. Polak wyzwany do walki (WIDEO)
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić