Zamieszki po decyzji Najmana. Teraz wygłasza przemówienie

59

Don Vasyl i Marcin Najman kilka dni temu szumnie ogłosili, że muzyk już w październiku wystąpi na MMA-VIP. Po tej decyzji doszło do kilku nieprzyjemnych incydentów. Najman apeluje teraz o spokój.

Zamieszki po decyzji Najmana. Teraz wygłasza przemówienie
Zamieszki po decyzji Najmana. Teraz wygłasza przemówienie. (Instagram)

Don Vasyl to prawdziwa legenda romskiej muzyki. Na polskiej scenie występuje od kilkudziesięciu lat. W ostatnich miesiącach zniknął z życia publicznego, jednak teraz powraca, i to w sposób, którego się nikt nie spodziewał.

Każdy, słuchajcie, każdy może wszystko jeszcze w życiu osiągnąć. Wiek to jest tylko liczba. Debiut Don Vasyla podczas gali MMA-VIP 3 już w październiku - ogłosił kilka dni temu Marcin Najman.

Po decyzji o walce Don Vasyla doszło do niespodziewanych zamieszek. W Mielcu starły się dwie grupy: po jednej stronie byli Romowie, po drugiej mieszkańcy miasta polskiej narodowości.

Zamieszanie ws. Don Vasyla. Najman interweniuje

Zaniepokojony negatywnymi komentarzami ws. Don Vasyla jest Marcin Najman, który zabrał głos w mediach społecznościowych.

Gdy MMA VIP podpisało kontrakt z Don Vasylem, doszło niepokojów społecznych, w Mielcu doszło do zamieszek pomiędzy Polakami i Romami. Apeluje i bardzo proszę, aby wszyscy rozeszli się do domów. Żyjemy wszyscy w jednym kraju i mamy takie same prawa. Proszę o zaniechanie przykrych praktyk - tłumaczy.

Gala MMA VIP odbędzie się w październiku 2021 roku. Oprócz Don Vasyla, podczas gali wystąpi m.in Michał (Polski Ken) Przybyłowicz.

Zobacz także: Prof. Wojciech Maksymowicz o Przemysławie Czarnku. "Mam tu moralny problem wewnętrzny"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić