Dramatyczne wydarzenia na boisku. Modlili się. Bali się, że nie wstanie

0

To wideo mrozi krew w żyłach. Podczas meczu baseballowego jeden z zawodników otrzymał potężny cios piłką. Padł na murawę i zaczęły się dziać dramatyczne sceny.

Dramatyczne wydarzenia na boisku. Modlili się. Bali się, że nie wstanie
Tyler Zombro leży na boisku tuż po uderzeniu piłką. (Twitter)

To miał być kolejny mecz ligowy, a przerodził się w istny horror dla znanego zawodnika baseballu Tylera Zombro. Do wypadku z jego udziałem doszło w ósmej rundzie pojedynku ligowego.

Gracz The Durham Bulls mocno wprowadził piłkę do gry. Ta została odbita kijem przez rywala. Piłka z potężną mocą wróciła i trafiła w głowę Tylera Zombro. Sportowiec padł na murawę niczym rażony piorunem.

Dalsze obrazki z boiska są tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Zaraz po uderzeniu Tyler Zombro dostał drgawek. Natychmiast rozpoczęła się akcja ratunkowa. Przy zawodniku, oprócz lekarza, pojawili się koledzy z drużyny. Z kolei przeciwnicy bezradnie patrzyli, co dzieje się z ich rywalem. Dramatyczne obrazki z boiska możesz zobaczyć w poniższym wideo:

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Po 10 minutach akcji ratunkowej na boisku Tyler Zombro został zwieziony na noszach do karetki i trafił do szpitala uniwersyteckiego Duke University. Zawodnicy obu drużyn nie byli w stanie kontynuować pojedynku. Mecz został przerwany przy stanie 12:4 dla zespołu Norfolk Tides.

Po przyjęciu do szpitala lekarza określili, że stan Tylera Zombro jest stabilny - czytamy na portalu rt.com. Na razie nie poinformowano, co dokładnie stało się sportowcowi. Społeczność amerykańskiego baseballu solidaryzuje się z zawodnikiem The Durham Bulls. Na twitterach klubowych i samych sportowców pojawiły się słowa wsparcia i zapewnienia o modlitwie o zdrowie Tylera Zombro.

Zobacz także: Iga Świątek pod coraz większą presją. "Granie turnieju w roli faworyta, mając zaledwie 20 lat, to duże wyzwanie"
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić