Niebotyczny majątek Floyda Mayweathera. Połowę stanowi gaża z dwóch walk!

2

Floyd Mayweather to jeden z najlepiej zarabiających sportowców na świecie. Pięściarz ujawnił ostatnio, ile wynosi jego majątek. Te liczby mogą przyprawić o zawrót główy. Tym bardziej, że połowę stanowią wpływy z zaledwie dwóch walk - z Mannym Pacquiao i Conorem McGregorem.

Niebotyczny majątek Floyda Mayweathera. Połowę stanowi gaża z dwóch walk!
Majątek Floyda Mayweathera robi wrażenie (Photo by Cliff Hawkins/Getty Images) (GETTY, Cliff Hawkins)

Floyd Mayweather był mistrzem świata w pięciu różnych kategoriach wagowych. Na zawodowych ringach stoczył łącznie 50 pojedynków i wszystkie z nich wygrał. Jego ostatnim przeciwnikiem był w 2017 roku Conor McGregor.

Za ten pojedynek "Money" zarobił aż 350 milionów dolarów! Kolejnych 300 mln otrzymał za walkę z Mannym Pacquiao. To stanowi nieco ponad połowę całego majątku boksera. Bokser ujawnił, że jego majątek wynosi 1,2 mld dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje kwotę blisko 4,5 mld. Sam nie kryje się ze swoim bogactwem. Wręcz przeciwnie, lubi chwalić się drogimi rzeczami w mediach społecznościowych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Ostatnio Mayweather został skrytykowany za branie udziału w walkach pokazowych. Część ekspertów uważa, że ma to zły wpływ na boks. On sam jednak się tym nie przejmuje i zamierza stawać do takich pojedynków tak długo, jak będzie to opłacalne. Najbliższy stoczy już na dniach.

Floyd Mayweather - Logan Paul. Kiedy walka?

Walka Mayweather - Paul odbędzie się 6 czerwca na stadionie Hard Rock w Miami. Polscy kibice będą mogli obejrzeć tę galę za darmo! Transmisję przeprowadzi bowiem stacja TVP Sport. Początek zaplanowano na godz. 2:00 w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kuriozalne sceny podczas meczu. Teatrzyk to mało powiedziane!
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić