aktualizacja 

Dzieci uciekły od Guardioli. Postawiły na Haalanda

1

Dzieci z akademii Manchesteru City odwiedziły na treningu między innymi Pepa Guardiolę oraz Erlinga Haalanda. W pewnym momencie cała grupa młodych piłkarzy uciekła od menedżera Citizens do ich napastnika.

Dzieci uciekły od Guardioli. Postawiły na Haalanda
Pep Guardiola na treningu z młodymi piłkarzami Manchesteru City (Twitter, Centre Goals)

Pep Guardiola i Erling Haaland to największe gwiazdy Manchesteru City. Pierwszy z nich jest jednym z najlepszych trenerów piłkarskich na świecie i w poprzednim sezonie poprowadził zespół do pierwszego w historii zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Erling Haaland jest z kolei bramkostrzelnym napastnikiem typowanym do zdobycia Złotej Piłki w bliskiej przyszłości.

Spotkanie właśnie z Pepem Guardiolą i Erlingiem Haalandem jest największym przeżyciem dla dzieci trenujących w akademii Manchesteru City, choć w szatni pierwszego zespołu nie brakuje również innych gwiazd z Kevinem De Bruyne na czele.

Jedna ze scenek była całkiem zabawna. Pep Guardiola potrafił wprowadzić swobodną atmosferę na niecodziennym treningu i za jednym zamachem odesłał całą grupę młodych piłkarzy do Erlinga Haalanda.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Zrobiły show na środku ulicy. Kierowcy patrzyli ze zdumieniem

53-latek zapytał dzieci, kto strzelił więcej goli - on czy 23-letni Erling Haaland? Dzieci przytomnie stwierdziły, że choć Erling Haaland jest o 30 lat młodszy od swojego menedżera, to już zdobył znacznie więcej goli w karierze. Pep Guardiola był środkowym pomocnikiem, często koncentrował się na zadaniach w obronie i nie był bramkostrzelnym zawodnikiem.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Więc biegnijcie do Haalanda - powiedział Pep Guardiola, który niczym aktor zagrał obrażonego po odpowiedzi młodych gości treningu. Do Erlinga Haalanda akurat nie było za daleko, ponieważ stał w pobliżu.

Po treningu dzieci zrobiły sobie wspólne zdjęcie z najskuteczniejszym zawodnikiem Manchesteru City. Wizyta na treningu pierwszego zespołu była dla nich dużym przeżyciem.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić