Dzieli ich 50 lat. Wciąż dzielą się szczęściem w sieci

66

Marco Polo del Nero zasłynął licznymi skandalami w życiu prywatnym i zawodowym. W wieku 83 lat odnajduje spokój u boku młodszej o 50 lat modelki Clary Brasil.

Dzieli ich 50 lat. Wciąż dzielą się szczęściem w sieci
Clara Brasil ze starszym o 50 lat partnerem (Instagram, Clara Brasil)

Clara Brasil związała się z byłym trenerem i działaczem piłkarskim miesiące temu, ale cały czas lubi podgrzewać zainteresowanie jej związkiem. Informacje o jej życiu prywatnym podbijają media w Ameryce Południowej. Trudno się dziwić, skoro jej ukochany Marco Polo del Nero jest starszy o 50 lat.

Otrzymałam i nadal otrzymuję dużo słów krytyki, ale nie obchodzi mnie to, co myślą o mnie inni. Jestem szanowana i kochana, a do tego bardzo szczęśliwa. Nie zależy mi na zdaniu innych - napisała Clara Brasil na Instagramie.

Konto Brazylijki jest obserwowane przez ponad 350 tysięcy osób na Instagramie. Clara Brasil zajmuje się nie tylko pozowaniem przed obiektywami aparatów fotograficznych, ale spróbowała swoich sił również jako aktorka. Nie boi się odważnych zdjęć i często prezentuje się w bikini.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Zrobiły show na środku ulicy. Kierowcy patrzyli ze zdumieniem

To, czego nie mogą robić wspólnie zakochani, to dalekie podróżowanie. Marco Polo del Nero jest poszukiwany zarówno w Europie, jak również w Stanach Zjednoczonych. Bezpieczne schronienie znalazł w ojczyźnie Brazylii, gdzie cieszy się wolnością u boku Clary Brasil.

Marco Polo del Nero był działaczem piłkarskim w takich organizacjach jak FIFA i CONMEBOL. Do tego był prezesem brazylijskiego związku piłki nożnej. Duża kariera zawodowa zakończyła się w 2015 roku z powodu podejrzeń o liczne przestępstwa. Od blisko dekady Del Nero musi trzymać się na dystans od sportu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kontrowersyjny działacz został zawieszony przez FIFA i ukarany grzywną w wysokości miliona marek szwajcarskich. Organy ścigania zarzucały mu defraudację pieniędzy, ściąganie haraczy, oszustwa finansowe, wręczanie łapówek.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić