Dziennikarka oniemiała. Mówi, jaki był Cristiano Ronaldo podczas wywiadu

28

Diletta Leotta zdobyła popularność między innymi dzięki serii rozmów z największymi gwiazdami włoskiej piłki. Największe wrażenie zrobiło na niej spotkanie z Cristiano Ronaldo.

Dziennikarka oniemiała. Mówi, jaki był Cristiano Ronaldo podczas wywiadu
Diletta Leotta i Cristiano Ronaldo (Instagram, Diletta Leotta)

Diletta Leotta jest najpopularniejszą dziennikarką sportową we Włoszech. Pracuje jako reporterka na najważniejszych meczach w Italii, ale również prowadzi dłuższe rozmowy z gwiazdami piłki nożnej. Niewątpliwym atutem pochodzącej z Sycylii osobowości medialnej jest uroda.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Leotta spodziewa się dziecka, który będzie owocem jej związku z bramkarzem Lorisem Kariusem. Na razie nie rezygnuje z aktywności zawodowych. Blondwłosa piękność uczestniczy w piłkarskim tygodniu w Mediolanie. Podczas jednego z paneli dziennikarka opowiedziała o rozmowie z piłkarzem, która zrobiła na niej największe wrażenie.

Zdecydowanie to był Cristiano Ronaldo, którego poznałam, kiedy grał w Juventusie. On ma aurę, która wypełnia każde miejsce, w którym się pojawia. Jego światło jest pierwsze, dopiero później pojawia się ciało - powiedziała Diletta Leotta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Cristiano Ronaldo dołączył do Juventusu w 2018 roku i był jego zawodnikiem do 2021 roku. Głośny transfer Portugalczyka miał pomóc klubowi z Turynu w wejściu na szczyt europejskiego futbolu. Misja zakończyła się niepowodzeniem, ponieważ Bianconeri, z gwiazdą światowego futbolu, ani razu nie zwyciężyli w Lidze Mistrzów.

Dziennikarka zwierzyła się również, jak przebiegają jej przygotowania do powitania na świecie pierwszego dziecka. Diletta Leotta jest w szóstym miesiącu ciąży i wylewnie relacjonuje ten okres swojego życia w mediach społecznościowych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Każdego dnia odkrywam coś nowego. To bardzo piękny czas w moim życiu. Stałam się bardzo wrażliwa i często ulegam emocjom. Kiedy byłam w Neapolu pomyślałam, że szkoda, że nie ma jeszcze ze mną mojej córeczki. Chciałam jej pokazać kolory, miłość i entuzjazm tego miasta - powiedziała gwiazda mediów.
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić