aktualizacja 

Eliminacje MŚ 2022. Tego nie pokazała telewizja. Groźna sytuacja po meczu

6

Światowe media obiegła scena, w której Mohamed Salah był oślepiany laserem. Jak się okazało, jeszcze groźniej było, kiedy Egipcjanin schodził do szatni.

Eliminacje MŚ 2022. Tego nie pokazała telewizja. Groźna sytuacja po meczu
Mohamed Salah w barwach swojego klubu Liverpool FC (Facebook, Facebook)

Egipt zagrał w eliminacjach MŚ 2022 z Senegalem. Przewaga 1:0, wywalczona w pierwszym spotkaniu, nie wystarczyła do wygrania dwumeczu. Senegal odrobił stratę jednego gola w rewanżu u siebie, a następnie rozstrzygnął rywalizację w konkursie rzutów karnych.

Mecz rozegrano w nerwowej atmosferze na boisku i na trybunach. Za skandaliczne zachowanie uznano już próbę oślepienia Mohameda Salaha laserem. Doszło do tego, kiedy gwiazda Liverpool FC przymierzała się do wykonania rzutu karnego. Nie był to koniec scen zaprzeczających duchowi sportu.

Po ostatnim gwizdku, cześć podekscytowanych Senegalczyków wbiegła z trybun na boisko, co spowodowało nerwową ewakuację Egipcjan do szatni. Ochroniarzom nie udało się powstrzymać niesfornych kibiców, którzy wywołali duże poruszenie.

Egipcjanie zostali otoczeni ochroniarzami i zabezpieczeni w drodze do szatni. Największa złość Senegalczyków była skierowana w stronę Mohameda Salaha. Jeden z nich, jeszcze na boisku, postanowił coś wyjaśnić rywalowi. W pobliżu tunelu w stronę Salaha poleciały butelki, co było niebezpieczne dla gwiazdy światowego futbolu. Na głowę lidera Egiptu spadł deszcz przedmiotów.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić