|

Euro 2020. To już przesądzone. Belgowie przestaną grać!

32
Podziel się

Romelu Lukaku poinformował, że przed czwartkowym meczem z Danią na Euro 2020 zamierza odwiedzić w szpitalu Christiana Eriksena. Wiadomo też, że w trakcie spotkania w Kopenhadze Belgowie planują wzruszającą akcję.

Romelu Lukaku (Getty Images)
bEraapVh

Romelu Lukaku bardzo przeżył dramat Christiana Eriksena. Ci dwaj piłkarze są mocno zżyci. Więzi zacieśnili w Interze Mediolan, z którym niedawno walczyli o mistrzostwo Włoch.

W czwartek mieli stanąć naprzeciw siebie podczas meczu Dania - Belgia na Euro 2020. Zawał serca sprawił jednak, że Eriksen nie weźmie udziału w tym spotkaniu. Duńczyk jeszcze przez jakiś czas będzie się regenerować w szpitalu.

bEraapVj

Podczas meczu z Rosją Lukaku zadedykował koledze jedną z bramek. Teraz natomiast poinformował o kolejnym wsparciu dla Eriksena.

Chcę pójść do szpitala, by pozdrowić Christiana. Rozmawiałem z trenerem i zgodził się na to - przekazał Lukaku cytowany przez portal Sport Mediaset.

Euro 2020. Mecz Dania - Belgia zostanie przerwany. Dlaczego?

Wiadomo również, że pojedynek Duńczyków z Belgami zostanie na moment przerwany. Wszystko dlatego, że belgijscy piłkarze przygotowali dla Eriksena wyjątkową akcję, o czym również poinformował Lukaku.

bEraapVp
W dziesiątej minucie meczu - ze względu na numer 10 na koszulce Eriksena - przerwiemy grę (wykopując piłkę w aut - przyp. red.), aby brawami oddać mu hołd. Po meczu wyślę mu wiadomość. Teraz Christian powinien być z rodziną - zaznaczył Belg na konferencji prasowej.

Mecz Dania - Belgia odbędzie się w czwartek o godz. 18:00. Transmisja w TVP 2, TVP Sport i WP Pilot.