VDB| 

Ewelina Lisowska w FAME MMA?! Już pokazała co potrafi

26

Jeden z szefów organizacji FAME MMA zamieścił nagranie, na którym Ewelina Lisowska popisuje się swoimi umiejętnościami w sportach walki. Czy to oznacza, że piosenkarka wystąpi w tej organizacji? Wojtek Gola wystosował specjalny apel.

Ewelina Lisowska w FAME MMA?! Już pokazała co potrafi
Wojtek Gola i Ewelina Lisowska (Instagram.com)

Wojtek Gola - jeden z właścicieli FAME MMA - oraz Ewelina Lisowska są gwiazdami najnowszej edycji programu "Fort Boyard", który zadebiutował na platformie streamingowej ViaPlay. Jak się okazuje, ich spotkanie na planie tej produkcji może przerodzić się coś więcej.

Wszystko za sprawą InstaStory, który opublikował Wojtek Gola. Widać na nim wyraźnie, jak piosenkarka popisuje się swoimi umiejętnościami walki w stójce. Można zobaczyć, że ma ona ten dryg do sportu. Zauważył to również sam współwłaściciel FAME MMA, który wystosował specjalny apel do fanów.

Przekonajcie Ewelinę Lisowską na waleczkę, bo widać, że to jej żywioł! - zaapelował do fanów na InstaStory Wojtek Gola.

Występ tak popularnej piosenkarki na FAME MMA z pewnością byłby dużym wydarzeniem. W tej organizacji wystąpiła już spora liczba muzyków, jednakże byli to głównie reprezentanci rapu. Natomiast Ewelina Lisowska byłaby dla organizacji okazją na zdobycie nowych fanów.

Czy występ Eweliny Lisowskiej w oktagonie jest możliwy? Na ten moment nie wiadomo. Jednakże widać, że pierwsze kroki w tym kierunku zostały już poczynione. Nie pozostaje nam nic innego, niż czekać na zmaterializowanie się tej propozycji.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: była tenisistka bawi się na całego! Luksusowe wakacje
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić