VDB| 

To robi wrażenie! Amerykanie pokazali, jak mogą wyglądać transmisje sportowe

28

W miniony weekend wystartował sezon NFL, co zmotywowało Amerykanów do wprowadzenia kolejnych nowości. Tym razem zespół Carolina Panthers pochwalił się możliwościami wirtualnej rzeczywistości, która mogłaby wzbogacić transmisje sportowe. Fani są zachwyceni.

To robi wrażenie! Amerykanie pokazali, jak mogą wyglądać transmisje sportowe
Wirtualna rzeczywistość na stadionie Carolina Panthers (Facebook.com)

Ekipa Carolina Panthers udanie zainaugurowała nowy sezon NFL. Nie dość, że drużyna wygrała pojedynek z New York Jets, to o tym zespole mówi się na całym świecie. Tym razem jednak nie chodzi o wyczyny sportowe, a o to jak ta ekipa wykorzystała możliwości wirtualnej rzeczywistości.

Wszystko za sprawą efektownego nagrania, które opublikowano w mediach społecznościowych. Ten niemal minutowy filmik podbił media społecznościowe i w ekspresowym tempie obiegł cały świat.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Można zobaczyć na nim, jak ogromna czarna pantera opanowała stadion podczas rozgrywania meczu. Wideo było na tyle realistyczne, że niektórzy z użytkowników Twittera naprawdę się przestraszyli.

Eksperci od marketingu wskazują, że to może być kamień milowy w transmisjach sportowych. Być może niedługo na podobne efekty będą stawiać telewizje, aby jeszcze bardziej wzbogacić prezentowane widzom treści oraz dostosować je do potrzeb młodszych widzów.

Czy chcielibyście zobaczyć podobne efekty na polskich stadionach? Jeżeli tak, to maskotka którego z klubów mogłaby zrobić największe wrażenie na internautach?

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: była tenisistka bawi się na całego! Luksusowe wakacje
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić