LAK| 

FAME MMA 10. Don Kasjo szokuje. Zdradził, z kim chciałby walczyć. Pudzianowski?!

6

Kasjusz Życiński przyzwyczaił kibiców do odważnych tez i zapowiedzi. Na konferencji prasowej przed walką na FAME MMA 10 zdradził, z chciałby walczyć później. Przedstawił listę chętnych. Jest szokująca!

FAME MMA 10. Don Kasjo szokuje. Zdradził, z kim chciałby walczyć. Pudzianowski?!
Kasjusz "Don Kasjo" Życiński (YouTube, FAME MMA)

Don Kasjo nie boi się odważnych sformułowań. To postać nietuzinkowa. Albo się go kocha, albo nienawidzi. Nigdy nie gryzie się w język, zawsze ma swoje zdanie na każdy temat. Jest pewny siebie, wierzy w swoje umiejętności.

Szokujące plany Don Kasjo

Don Kasjo ma wielu krytyków. Walki z nim to jednak ogromny prestiż, także finansowy, o czym dokładnie zdaje sobie sprawę inny uczestnik popularnego programu Warsaw Shore. Kasjusz Życiński jest przekonany, że za kilka dni znokautuje Normana Parke, byłego zawodnika UFC. I dlatego już teraz snuje plany na przyszłość.

To są bardzo ambitne plany. Ujawnił je podczas konferencji prasowej przed FAME MMA 10. Don Kasjo nie ukrywał, że chciałby się zmierzyć z kimś ze znacznie wyższej półki. Po głowie chodzą mu wielkie nazwiska. Naprawdę grube ryby.

Chętnie w boksie zawalczyłbym z Bombardierem z Afryki, co miał walczyć w KSW. Chętnie wyszedłbym też do walki z Pudzianem. Nawet wygrany z walki Logan Paul - Floyd Mayweather Junior mógłby ze mną zawalczyć - zaszokował swoją wypowiedzią.

To już nie pierwszy raz, gdy Życiński mówi o rywalach z najwyższej półki. Wcześniej niejednokrotnie deklarował, że jest gotowy na kogoś z wielkim nazwiskiem. Mówił o starciu z Conorem McGregorem, Arturem Szpilką, a teraz padło nazwisko... Mameda Chalidowa. Czy dojdzie do takiego pojedynku?

Zobacz także: Mateusz Borek po gali Gromda 5. "Wychodzisz z kina lub teatru mając w głowie ostatnią scenę"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić