Fame MMA 9. Ponczek chce "przerobić rudego na marmoladę". Prezent na konferencji

5

Ponczek i paTrykos zapewniają, że chcą dać naprawdę dobrą walkę. Ten pierwszy przyznał, że zamierza przerobić "rudego na marmoladę". Panowie spojrzeli sobie głęboko w oczy... Oj będzie ciekawie na Fame MMA 9!

Fame MMA 9. Ponczek chce "przerobić rudego na marmoladę". Prezent na konferencji
Fame MMA. Face to face: paTrykos i Ponczek (Fame MMA)

Na początku niedzielnej konferencji paTrykos wręczył prezent Ponczkowi. Okazało się, że spakował w ozdobne pudełko ich zdjęcie. Później panowie trochę podyskutowali.

Ponczek żartował, że "przerobi rudego na marmoladę", a ten drugi mówił, że Tłusty Czwartek zostanie przełożony na 6 marca, czyli dzień Fame MMA 9. Obaj zapewniali, że pokażą dobrą walkę.

Myślę, że obstukam cię samodzielnie - mówił nieco później Ryba do Oleha, gdy ten drugi zachęcał, by stawił się na pojedynku z jakimś wsparciem. Riashentsev jasno dał do zrozumienia, że tanio skóry nie sprzeda.

Fame MMA 9. Ruszyła sprzedaż PPV

Podczas niedzielnej konferencji prasowej przed Fame MMA 9 organizatorzy poinformowali o rozpoczęciu sprzedaży dostępu do transmisji w systemie PPV (od 19,99 zł).

Gala cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Od samego początku niedzielną konferencję prasową śledzi aż 180 tysięcy osób!

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić