Fame MMA 9. Paweł "Ponczek" Sikora – co wiemy na jego temat?

1

Kim jest Paweł "Ponczek" Sikora, z którym 6 marca podczas gali Fame MMA 9 zmierzy się Patryk "paTrykos" Domke? Co powinniście wiedzieć na temat Ponczka?

Fame MMA 9. Paweł "Ponczek" Sikora – co wiemy na jego temat?
Na zdjęciu: Paweł "Ponczek" Sikora (Instagram)

Paweł "Ponczek" Sikora jest bardzo popularny na Instagramie. Jego profil na tej platformie śledzi aż 246 tys. osób. Sikora bardzo chętnie chwali się zdjęciami z treningów i nie tylko.

Ponczek przynależy do grupy "Warszawski Koks". Już jakiś czas temu otwarcie mówił o tym, że nie wyklucza startów w Fame MMA. Teraz będzie miał doskonałą szansę na to, by pokazać na ile go stać. Do walki przygotowuje się bardzo sumiennie, co można zauważyć w sieci.

Fame MMA 9. Kto będzie rywalem Ponczka?

Paweł "Ponczek" Sikora zmierzy się na gali Fame MMA 9 z Patrykiem "paTrykosem" Domke, który jest youtuberem. Od wielu miesięcy nagrywa on materiały dla Fame MMA na kanale FAME NEWS. Niejednokrotnie komentował też medialne plotki na temat potencjalnych walk.

Ma też własny kanał na YouTube  o nazwie "paTrykos". Cieszy się on sporym zainteresowaniem. Hitem okazał się między innymi film "Odwiedziłem Pawła Jumpera! *rampa dzisiaj*”.

Gala Fame MMA 9 odbędzie się już 6 marca. Transmisja w systemie PPV.

Zobacz także: Zobacz też: Polski "Żywy Ken" chce zawalczyć na FAME MMA!
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić