Fame MMA. Kim jest Zusje? Zasłynęła już 8 lat temu, później miała ogromne problemy

0

Kiedyś jej życie było bardzo wyboiste. Pojawiły się problemy z alkoholem i narkotykami. Dziś Zusje uznaje się za zupełnie odmienioną osobę, która chce robić karierę w sportach walki. Według nieoficjalnych ustałen o2.pl już 6 marca wystąpi na gali Fame MMA 9.

Fame MMA. Kim jest Zusje? Zasłynęła już 8 lat temu, później miała ogromne problemy
Zusje po jednej z walk (Twitter)

Z pewnością kojarzycie teledysk do utworu "My Słowianie" autorstwa Cleo i Donatana. To właśnie on dał ogromną popularność Zusje, która wtedy była rozpoznawalna jako Luxuria Astaroth.

Mogliśmy ją zobaczyć również w teledysku do "Nie lubimy robić" czy nawet w filmie "Obietnica". Popularność jednak mocno jej zaszkodziła. Zusje znalazła się na życiowym zakręcie, a wszystko za sprawą kłopotów z alkoholem i narkotykami.

Zusje ma za sobą odwyk. Otwarcie mówi o tym podczas konferencji prasowych. Wyraźnie zaznacza, że teraz jest już inną osobą. Odcięła się od starego życia i pielęgnuje zupełnie nowy etap.

Fame MMA. Zaczęła od porażki

Swoją przygodę z Fame MMA Zusje rozpoczęła od niepowodzenia. Przegrała z weteranką oktagonu Martą Linkiewicz. Mimo porażki zyskała uznanie wśród fanów, a także w oczach właścicieli organizacji.

Druga walka była już dla niej bardziej udana. W listopadzie 2020 roku triumfowała w starciu z Dagmarą Szewczyk. Po tym starciu w oktagonie zawrzało. Wszystko dlatego, że Rywalka Zusje zarzuciła jej, że wygrała, bo jest "ulaną świnią".

Według ustaleń o2.pl już 6 marca Zusje stanie przed kolejną szansą na zaprezentowanie swoich umiejętności. Zusje ma wystąpić na gali Fame MMA 9. Nieoficjalnie mówi się o tym, że to będzie jedna z dwóch walk kobiet. W sumie widzowie obejrzą dziesięć pojedynków.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić