To auto widać z daleka. Szef Fame MMA ma niezwykły samochód. Zdjęcie!

104

Gale Fame MMA cieszą się coraz większą popularnością. Do tej pory odbyło się osiem tego typu imprez, a ostatnia z nich zakończyła się dyskwalifikacją Marcina Najmana. Szef organizacji, Wojciech Gola, pochwalił się ostatnio, jakim autem na co dzień jeździ.

To auto widać z daleka. Szef Fame MMA ma niezwykły samochód. Zdjęcie!
Wojciech Gola (Instagram)

Wojciech Gola popularność zyskał m.in. dzięki występom w programie "Warsaw Shore". Jak informuje "Super Express", trenuje również sztuki walki. Sam ma na swoim koncie dwie walki w MMA.

Podczas gali Fame MMA 6 pokonał Marcina Krasuckiego. W oktagonie pojawił się raz jeszcze - we wrześniu ubiegłego roku zmierzył się z Dawidem Małczyńskim. Tym razem musiał uznać wyższość rywala.

Szef Fame MMA. Takim autem jeździ Wojciech Gola

Gola jest fanem amerykańskiej motoryzacji. Jeszcze niedawno zasiadał za kierownicą Forda Mustanga GT. Następnie przesiadł się do Chevroleta Corvette C7 Grand Sport.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

To auto robi wrażenie. Ma silnik V8 o pojemności 6,2 litra i mocy 466 koni. Prędkość 100 km/h osiąga w nieco ponad cztery sekundy, a maksymalnie rozpędza się do 300 km/h.

"Super Express" informuje, że Gola zdecydował się stuningować swój samochód. Efektem końcowym pochwalił się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na auto została nałożona folia. Ten pojazd zobaczyć można z daleka.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Gala Fame MMA 9. Kiedy się odbędzie?

Powoli trwają już przygotowania do gali Fame MMA 9. Na tę chwilę nie wiadomo, kiedy impreza się odbędzie. Pewne jest, że w oktagonie pojawi się m.in. Paweł "Popek" Mikołajuw, którego rywalem będzie Patryk "Kizo" Woziński.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: trochę wolnego miejsca, mata, ręcznik... Tak trenuje znana trenerka
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić