Gdzie pochowano Murańskiego? Zastanawiające słowa ukochanej aktora

13

Karolina Wolska, narzeczona tragicznie zmarłego Mateusza Murańskiego, wypowiedziała się na temat pochówku byłego zawodnika FAME MMA. Jej wpis rozpętał dużą dyskusję w sieci.

Gdzie pochowano Murańskiego? Zastanawiające słowa ukochanej aktora
Gdzie pochowano Mateusza Murańskiego? Zastanawiające słowa ukochanej aktora (Facebook)

Tragiczna śmierć Mateusza Murańskiego w lutym wstrząsnęła Polską. Aktor, znany m.in. z roli w serialu "Lombard. Życie pod zastaw" oraz zawodnik gali freak fightowych zmarł w wieku zaledwie 29 lat.

Prokuratura przekazała, że stwierdzono zgon bez udziału osób trzecich. Przyczyną śmierci była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa. Jego ciało znalazł ojciec, Jacek Murański, który w marcu po raz pierwszy zabrał głos po śmierci syna. Udzielił wywiadu Sławomirowi Jastrzębowskiemu z portalu salon24.pl.

Kiedy sprawdziłem, że nie oddycha, zacząłem go natychmiast reanimować i dzwonić na pogotowie. Pogotowie przyjechało bardzo szybko, po jakichś pięciu minutach już byli. Podłączyli go do specjalistycznego sprzętu i próbowali ratować, ale było za późno - powiedział.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "W Polskę na weekend". Region niesamowitych widoków i niezwykłych ludzi. Poznajcie Polskę Środkową

Mateusz Murański zostawił w rozpaczy nie tylko rodziców, ale także narzeczoną Karolinę Wolską. Partnerka Murańskiego po jego odejściu na jakiś czas wycofała się z mediów społecznościowych. Potem wróciła i cały czas podkreśla, że nie może otrząsnąć się po tym dramacie.

Teraz Wolska odpowiedziała na pytania internautów. Wiele osób pytało o miejsce pochówku Mateusza, aby wybrać się na cmentarz i zapalić świeczkę na jego grobie. Była partnerka Murańskiego dodała jednak zastanawiający wpis, który rozpętał burzę w internecie.

"Czy grób Mateusza można gdzieś odwiedzić?" - Nie można, bo nie ma takiego miejsca - odpowiedziała Karolina Wolska.

Co z pogrzebem Murańskiego?

Ciało Mateusza Murańskiego w lutym zostało poddane sekcji zwłok. Zwłoki zostały przekazane rodzinie i wydano zgodę na przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej. Mimo upływu kilku miesięcy, rodzina cały czas nie poinformowała o pogrzebie Mateusza.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić