LAK| 

Głośno o zegarku Bońka. Jego cena jest kosmiczna!

77

Zbigniew Boniek wystąpił na konferencji prasowej, podczas której nie tylko brylował wypowiedziami, ale też zaprezentował niezwykle drogi zegarek. Jego cena zwala z nóg, można byłoby za to kupić całkiem niezły samochód!

Głośno o zegarku Bońka. Jego cena jest kosmiczna!
Zbigniew Boniek (PAP, PAP/Jakub Kaczmarczyk)

Zbigniew Boniek dopiero od środy jest na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Opalenicy. Zostanie jeszcze kilka dni. Obserwuje treningi reprezentacji i nie widzi żadnych wad i problemów w funkcjonowaniu zespołu i pracy sztabu szkoleniowego Paulo Sousy. W czwartek prezes PZPN wziął udział w konferencji prasowej, podczas której odpowiedział na kilkanaście pytań dziennikarzy.

Na Euro jadą 24 drużyny i wszystkie marzą o tym, by wyjść z grupy, a potem jak najdalej zajść w fazie pucharowej. Jakbym miał wymienić, kto może wygrać Euro, to mógłbym wymienić 14, 15, nawet 16 zespołów. Wszyscy mogą to Euro wygrać - mówił Boniek.

Mega drogi zegarek

Szef PZPN podczas konferencji prasowej nie tylko brylował wypowiedziami, ale też zaprezentował niezwykle drogi zegarek. "Super Express" donosi, że Boniek na ręce miał model "Rolex Submariner No Date Automatik Herrenuhr Oyster Perpetual Ref 14060M F-Series".


Serwis informuje, że takiego modelu nie ma już w powszechnej sprzedaży, ale na portalach aukcyjnych jest wyceniany na kwotę około 30 tysięcy złotych! Cena zwala z nóg. Nie każdy może sobie pozwolić na zakup takiego zegarka, zwłaszcza, że za tę kwotę można byłoby kupić całkiem niezły samochód!

Przed startem Euro 2020 reprezentacja Polski zagra jeszcze jeden sparing - 8 czerwca z Islandią w Poznaniu. Potem przeniesie się do Sopotu, gdzie będzie zameldowana na czas turnieju.

Zobacz także: Mateusz Borek po gali Gromda 5. "Wychodzisz z kina lub teatru mając w głowie ostatnią scenę"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić