Gol lepszy niż seks? Ibrahimović wyjaśnił to po mistrzowsku

1

Zlatan Ibrahimović zakończył profesjonalne granie w piłkę nożną, ale nie daje o sobie zapomnieć. W wywiadzie z Piersem Morganem odpowiedział w typowy dla siebie sposób na kilka pytań. W jednym z nich zbił sugestię dziennikarza, że gol jest lepszy niż seks.

Gol lepszy niż seks? Ibrahimović wyjaśnił to po mistrzowsku
Zlatan Ibrahimović rozmawiał z dziennikarzem Piersem Morganem. (YouTube, Piers Morgan Uncensored)

Prześladujące Zlatana Ibrahimovicia kontuzje doprowadziły do zakończenia przez niego profesjonalnej kariery. Napastnik i tak długo pozostawał na topie, ponieważ odwiesił buty piłkarskie na kołku w wieku 41 lat, a jego ostatnim klubem był AC Milan.

Reprezentant Szwecji był sportowcem, który potrafił połączyć robienie show na boisku i poza nim. Wykreowany przez niego wizerunek niegrzecznego, wręcz zakochanego w sobie buntownika jednym imponował, a innych irytował. Zlatan Ibrahimović rzadko decydował się jednak na ściągnięcie tej maski.

We wtorek 42. urodziny Zlatana Ibrahimovicia. Już wcześniej udzielił on wywiadu znanemu brytyjskiemu dziennikarzowi Piersowi Morganowi. Rozmowa zostanie opublikowana w całości w czwartek. Już nawet urywki, które mają zapowiedzieć premierę, wyglądają jednak ciekawie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Chcesz igrać z ogniem? Będę twoim ogniem i sparzysz się. Kiedy mówię, że jestem Bogiem, to myślisz, że żartuję. Ja nie żartuję! - rzuca Zlatan Ibrahimović na początku rozmowy.

Były reprezentant Szwecji odniósł się również do sugestii Piersa Morgana, że zdobycie gola jest lepsze niż uprawianie seksu. Zlatan Ibrahimović zdecydowanie zaprzeczył.

Seks jest lepszy, a każdy, kto myśli inaczej, ma problem z seksem i powinien zwrócić się o pomoc - zgasił dziennikarza Zlatan Ibrahimović.

Czas pokaże, czy Szwed zaistnieje jeszcze w świecie piłkarskim w inny sposób niż jako wybitny zawodnik z przeszłości. Nie ulega wątpliwości, że zdobyta na boiskach popularność gwarantuje mu zainteresowanie kibiców i mediów w najbliższych latach.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić