aktualizacja 

Gwiazdor MMA wraca do Polski. Z kim zawalczy Norman Parke?

3

Norman Parke ostatnią walkę w profesjonalnym MMA stoczył w 2020 roku. Od tamtej pory przemierzał polską scenę freak fightów. Wydawało się, że Irlandczyk szybko w naszym kraju nie zawalczy, jednak obecnie wszystko wskazuje na to, że niedługo znów pojawi się nad Wisłą. Wiadomo także, z kim Parke mógłby się zmierzyć.

Gwiazdor MMA wraca do Polski. Z kim zawalczy Norman Parke?
Słynny Irlandczyk wraca do Polski. Z kim zawalczy Norman Parke? (Instagram, Norman Parke)

Głównym powodem była walka Normana Parke z Grzegorzem Szulakowskim podczas gali Prime Show MMA 2: Kosmos. Od swojego głównego pracodawcy dostał on pozwolenie na walkę w innej organizacji, ale z konkretnym rywalem.

Czytaj także: Gwiazda Fame MMA gotowa na Murańskiego. To byłby prawdziwy hit!

Parke wraca do Polski. Z kim zawalczy?

Od tamtego momentu słuch o wojowniku z Irlandii Północnej zaginął. Teraz wygląda na to, że po kilkumiesięcznej przerwie Norman Parke ponownie pojawi się w Polsce.

Jak podaje portal Sport.pl, Parke po powrocie do Polski może zmierzyć się z Adamem Oknińskim. Jako że zawodnik ten miał zadebiutować na gali Prime Show MMA, można przypuszczać, że Parke pojawi się ponownie w tej organizacji.

Jak czytamy, Norman Parke w social mediach nie tylko zapowiedział powrót, ale także zabiega o sponsorów. Zwrócił się w języku polskim do fanów, pytając, czy nie znają kogoś, kto chciałby zareklamować się na jego ciele podczas nadchodzącej walki.

Gala Prime Show MMA 4 odbędzie się 26 listopada w Szczecinie. Będzie ją można oglądać w ramach PPV oraz na żywo. Ceny biletów zaczynają się od 150 zł. W walce wieczoru Kasjusz "Don Kasjo" Życiński zmierzy się z Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem.

Zobacz także: Niezwykła stylizacja miss Euro. Trudno oderwać wzrok
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić