aktualizacja 

"Hehe". Takiej fotki z dzieciństwa nikt nie ma. Tak wyglądał Piotr Żyła

53

Jest jednym z najpopularniejszych polskich sportowców. Piotr Żyła ma zawsze dużo dystansu do siebie, uwielbia żartować, ale przy tym osiąga świetne wyniki w skokach narciarskich. Jak wyglądał w dzieciństwie?

"Hehe". Takiej fotki z dzieciństwa nikt nie ma. Tak wyglądał Piotr Żyła
Piotr Żyła (Instagram)

Od lat Piotr Żyła jest w czołówce polskich skoczków narciarskich. Obok Kamila StochaDawida Kubackiego jest niemal murowanym członkiem drużyny. Miał swoje wzloty i upadki, ale ciężko pracuje, żeby być w tym miejscu, w którym się znajduje.

Jednak kibice Piotra Żyłę cenią nie tylko za wyniki sportowe. W wywiadach po zawodach zawsze jest szczery, a także krytyczny wobec siebie. W zabawny sposób komentuje to, co się dzieje. Czasami nawiązuje do sytuacji na świecie. W tym roku o swojej formie mówił, że jest "bezobjawowa", nawiązując do zakażenia koronawirusem, które bywa właśnie bezobjawowe.

Wielu fanów uwielbia jego poczucie humoru. Docenili więc też fotkę, którą kilka dobrych lat temu zamieścił na Facebooku. Na pierwszym planie mamy trójkę dzieci oraz krowę. "Nie zgadniecie, kto jest pod krową" - napisał skoczek. Cóż, chyba możemy się domyślać!

Jak bardzo lubiany jest Piotr Żyła może świadczyć fakt, że mimo zmian w życiu prywatnym, kibice się od niego nie odwrócili. Zawsze z dystansem komentował wystąpienia i oskarżenia byłej już żony. Teraz w ogóle już stara się nie nawiązywać do tej sytuacji, a w swoim stylu opowiada o tej części życia, którą chce się dzielić z fanami.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: ale bramka piłkarki w Chile! Tego gola można oglądać godzinami
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić