Adrian Hulbój| 
aktualizacja 

Rywal walczył jedną ręką. Kompromitująca porażka influensera

22

Przemysław "Kolar" Kolarczyk walczył z jedną ręką przywiązaną do pasa na gali Prime MMA 8. Mimo tak dużego utrudnienia nie miał on problemu z Jakubem Lasikiem i wygrał po nokaucie na początku drugiej rundy.

Rywal walczył jedną ręką. Kompromitująca porażka influensera
Walka "Kolara" z Jasikiem (Licencjodawca)

Freak fighty przyzwyczaiły do tego, że czasem dochodzi w nich do walki na nietuzinkowych zasadach. Nie inaczej było na gali Prime MMA 8. Przemysław "Kolar" Kolarczyk i Jakub Lasik zmierzyli się w boksie w małych rękawicach, a jakby tego było mało, pierwszy z wymienionych miał rękę przywiązaną do pasa.

Do dużych napięć między dwoma zawodnikami dochodziło już w przeszłości. Na jednej z konferencji poprzedzających poprzednią galę Lasik złamał rywalowi nos, wykluczając go z udziału w Prime 7. "Kolar" szukał rewanżu i wielokrotnie atakował swojego przeciwnika na programach promujących sobotnie wydarzenie.

Mimo walki jedną ręką Kolarczyk był wyraźnym faworytem wśród kibiców i bukmacherów. Od początku walki pokazał dlaczego - szybko rzucił się na swojego przeciwnika, zmuszając go do rozpaczliwego cofania się przed kolejnymi ciosami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Prawdziwie mistrzowska feta. Nigdy tego nie zapomną

Już w pierwszej rundzie Lasik był kilkukrotnie liczony, jednak ostatecznie przetrwał do końca tej odsłony starcia. "Kolar" dzieła zniszczenia dokonał jednak na początku drugiej rundy i po trzykrotnym liczeniu Lasika sędziowie zakończyli walkę.

Dla "Kolara" było to pierwsze zwycięstwo we freakowej karierze. Zawodnik stoczył wcześniej dwie przegrane walki dla nieistniejącej już federacji High League, Z kolei Lasik zanotował kolejna kompromitująca klęska. 24-latek nie odniósł dotąd żadnego zwycięstwa, a wszystkie jego dotychczasowe walki kończyły się szybkimi i wyraźnymi przegranymi. Lasik "zasłynął" m.in. walką w budce telefonicznej, przegrywając w niespełna minutę.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić