aktualizacja 

Jatka w trakcie gali. Kibic ciężko znokautowany

42

Szalona scena na trybunach w czasie gali UFC w Meksyku. Między kibicami rozpętała się dzika bójka, a nokaut wyglądał równie spektakularnie jak niektóre w oktagonie.

Jatka w trakcie gali. Kibic ciężko znokautowany
Bójka w pobliżu oktagonu na gali UFC (Twitter, Carlos Contreras Legaspi)

W oktagonie gali UFC Fight Night pokazali się między innymi Brandon Royval, Brandon Moreno, Yair Rodriguez czy Manuel Torres. Szósta w historii gala UFC w Meksyku byłą jednocześnie pierwszą od 4,5 roku w stolicy tego kraju.

Do dzikich bójek doszło nie tylko w oktagonie, ale również w jego pobliżu. Grupa kibiców nie wytrzymała ciśnienia i rzuciła się na siebie z pięściami. Mocno zamieszanych w zadymę było kilka osób.

Jeden z uczestników zamieszania, ubrany w czapkę oraz ciemną koszulę, wymierzył najcelniejsze oraz najmocniejsze ciosy. Jednym z nich odepchnął przeciwnika, a następnie efektownie znokautował drugiego. Widzowie zadymy byli zachwyceni i zaczęli wyrażać to okrzykami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Zrobiły show na środku ulicy. Kierowcy patrzyli ze zdumieniem

W pobliżu awantury trudno było dostrzec osobę odpowiedzialną za bezpieczeństwo. Dopiero po kilku sekundach ktoś spróbował zaprowadzić porządek i utemperować emocje, zamiast je podsycać.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

W miejscu awantury zrobiło się naprawdę dużo bałaganu. W pewnym momencie bójki można było odnieść wrażenie, że krzesła są wykorzystywane do stworzenia bariery między krewkimi kibicami. Posprzątanie po zadymie musiało trochę potrwać.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić