aktualizacja 

Jednak nie Barcelona! To tam przenoszą się Anna i Robert Lewandowscy

281

Saga transferowa z Robertem Lewandowskim w roli głównej nareszcie dobiegła końca. Stało się jasne, że Polak będzie grał w FC Barcelona. Gdzie w związku z tym zamieszkają państwo Lewandowscy?

Jednak nie Barcelona! To tam przenoszą się Anna i Robert Lewandowscy
Anna i Robert Lewandowscy (AKPA)

Na ten moment wielu fanów Roberta Lewandowskiego czekało z niecierpliwością. Polak przeniósł się z Bayernu Monachium do FC Barcelona. Zmaterializował się zatem scenariusz, o którym plotkowano od dłuższego czasu.

Gdzie teraz zamieszkają państwo Lewandowscy? Dziennikarz Gerard Romero już jakiś czas temu mówił portalowi meczyki.pl, że najlepszy polski piłkarz nie zamierza przenieść się do Barcelony.

Żurnalista wyjaśnił, że siostra Roberta pomogła znaleźć bliskim dom w okolicach Barcelony. Słynna para ma zamieszkać w miejscowości Sitges.

Lewandowscy mają zamieszkać w Sitges. Środowisko LGBT kocha to miejsce

Sitges znajduje się około 35 kilometrów od Barcelony. W związku z tym Polak nie będzie miał zbyt daleko na treningi na Camp Nou. W Sitges jest sporo barów i malowniczych plaż. Miejscowość znajduje się między górami i morzem.

We wspomnianej miejscowości znajduje się prestiżowa szkoła. To również było istotne dla państwa Lewandowskich.

Chciałem zagrać w innej lidze niż Bundesliga. Już dawno temu podjąłem tę decyzję. Ale muszę podkreślić, że była to najtrudniejsza decyzja w moim życiu. Chciałem zamieszkać w innym miejscu, odkryć z rodziną coś nowego. Moja córka, Klara, w przyszłym roku pójdzie do szkoły, więc musieliśmy podjąć tę decyzję. Gdybyśmy nie zrobili tego teraz, prawdopodobnie już nigdy nie byłoby okazji. To była życiowa szansa - wyjaśniał Robert w rozmowie z "Bildem".

Sitges to raj dla osób LGBT. "Encyklopedia LGBT" donosi, że co roku odbywa się tam karnawał, na którym pojawiają się ludzie z całego świata. W Sitges funkcjonuje też La Bassa Rodona. Travelgay.com podaje, że to główna gejowska plaża w tej miejscowości.

Zobacz także: Gwiazdy korzystają z wakacji. Wypoczywają na rajskich plażach
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić