aktualizacja 

Jest od niego starsza o pięć lat. Wylał się na nią hejt

9

Sukces Luke'a Littlera, w mistrzostwach świata w darcie, ma również swój cień. Starsza od niego o pięć lat dziewczyna została zasypana w sieci wrednymi komentarzami. W obronie Eloise Milburn postanowiła stanąć mama.

Jest od niego starsza o pięć lat. Wylał się na nią hejt
Luke Littler w towarzystwie partnerki Eloise Milburn (via Getty Images, 2024 Getty Images)

Luke Littler jest rewelacją dobiegających końca mistrzostw świata w darcie. W wieku 16 lat zadebiutował w imprezie i doszedł w niej do finału. Przed nim szansa na podniesienie trofeum w nastoletnim wieku.

Przed mistrzostwami świata Luke Littler związał się prywatnie ze starszą o pięć lat Eloise Milburn. Para poznała się dzięki wspólnemu zainteresowaniu, którym jest gra na konsoli. Niewiele później oboje stali się popularni za sprawą spektakularnego sukcesu Luke'a Littlera.

Mama Eloise'y Milburn zwróciła uwagę na cień nagłej sławy. Partnerka życiowa Luke'a Littlera została zasypana negatywnymi komentarzami w sieci. Dotyczą one różnicy wieku między nią a darterem. Część osób wątpi w bezinteresowność uczucia 21-letniej Brytyjki. Twierdzą oni, że Eloise Milburn wyłudza pieniądze od finalisty mistrzostw świata.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Zrobiły show na środku ulicy. Kierowcy patrzyli ze zdumieniem
To cudowna, młoda dziewczyna - staje w obronie córki Amanda Milburn, która rozmawiała z dziennikiem "Daily Mail".
W internecie pojawiło się wiele okropnych rzeczy na temat mojej córki. Tak ja, jak i mój mąż Phil jesteśmy z tego powodu wściekli. To naprawdę jest bolesne. Eloise została oskarżona, że jest z Luke'm wyłącznie ze względu na pieniądze oraz sławę. To jest stek kłamstw i obrzydliwości. Nie weszła w związek z żadnego z tych powodów - dodaje Amanda Milburn.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Eloise Milburn powiedziała, że nie poznała jeszcze osobiście partnera córki. To dlatego, że relacja młodych Brytyjczyków jest na wczesnym etapie. Co prawda mama Eloise bardzo chciała zobaczyć Luke'a Littlera na żywo w mistrzostwach świata, ale "zabroniła" tego córka.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić