aktualizacja 

Joanna Jędrzejczyk wróciła do Polski. Nie mogła wytrzymać przed walką

4

Wielkimi krokami zbliża się powrót Joanny Jędrzejczyk do oktagonu UFC. Zanim jednak do niego dojdzie, zawodniczka wróciła na kilka dni do Polski. Co tu będzie robić?

Joanna Jędrzejczyk wróciła do Polski. Nie mogła wytrzymać przed walką
Joanna Jędrzejczyk wróciła do Polski. Nie mogła wytrzymać przed walką (Instagram)

Od 2020 roku zawodniczka z Polski nie wróciła już do oktagonu. Najpierw Jędrzejczyk nie chciała walczyć bez publiczności (pandemia koronawirusa), a potem nie dogadała się z właścicielem organizacji. Teraz wszystko wskazuje na to, że zawodniczka z Olsztyna zawalczy na gali w Singapurze.

Od ponad dwóch miesięcy Jędrzejczyk mocno trenowała w swoim klubie w Miami, jednak teraz powiedziała dość. Po długiej rozłące z najbliższymi, postanowiła wrócić do Polski na kilka dni.

Szybka wyprawa do ojczyzny! No i mocna zmiana ze spodenek i topu na długie spodnie oraz puchówkę. Najważniejsze jest to, że po 2,5 miesiąca mogę ogrzać się miłością i tulaskami rodziny oraz przyjaciół - mówi Jędrzejczyk.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Wielki rewanż

Jędrzejczyk spędzi w Polsce czas do Wielkanocy. Bezpośrednio po świętach wraca do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpocznie kolejny etap przygotowań. "JJ" ma wejść do klatki na gali UFC 275, która 11 czerwca. Była mistrzyni tej organizacji od razu wskakuje na głęboką wodę, bo będzie się bić z Weili Zhang.

Jędrzejczyk i Zhang ustnie zaakceptowały warunki walki. Teraz obie wojowniczki dostaną do podpisania kontrakty. Jeżeli nagle się nic nie wydarzy, to za dwa miesiące będziemy świadkami wielkiego hitu.

Zobacz także: "Trafiony, zatopiony". Nieprawdopodobna skuteczność mistrzyni olimpijskiej (wideo)
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić