Ukraiński piłkarz dostał prezent od stewarda. "Zaniemówiłem"

W sobotę zespół Evertonu dość niespodziewanie pokonał Manchester United 1:0. Krótko po spotkaniu jeden z zawodników zwycięskiego zespołu otrzymał zaskakującą przesyłkę. Została ona skierowana do Witalija Mykołenki.

Ukraiński piłkarz dostał prezent od stewarda. "Zaniemówiłem"
Witalij Mykołenko (Getty Images, Robbie Jay Barratt - AMA)

Zawodnik Evertonu otrzymał list poparcia dla Ukrainy. Jego autorem był jeden ze stewardów, którzy pracowali na stadionie podczas sobotniego spotkania.

Witalij Mykołenko w kopercie ujrzał niespodziankę. Oprócz listu znalazło się tam kilka banknotów euro. Steward poprosił, by piłkarz przekazał je Ukraińcom, którzy znaleźli się w potrzebie.

Witalij Mykołenko poruszony. "Zaniemówiłem"

W ten sposób pracownik obsługi okazał wielką solidarność z Ukrainą. Mykołenko nie mógł powstrzymać emocji. Otrzymaniem niecodziennej przesyłki pochwalił się na Instagramie.

Po meczu otrzymałem list od stewarda Tommy'ego. Zaniemówiłem, gdy go otworzyłem. Mam nadzieję, że Tommy nie będzie urażony tym postem. Jego serce stara się pomóc mojej ojczyźnie i wszystkim osobom, którzy tego potrzebują. Chwała Ukrainie - napisał Mykołenko.

Mykołenko pozytywnie będzie wspominać to spotkanie nie tylko z uwagi na list. Jego Everton niespodziewanie pokonał Manchester United 1:0.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Piękna miss Euro wbiła szpilkę gwiazdorowi Szwecji
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić