VDB| 
aktualizacja 

Justyna Kowalczyk aktywnie spędza długi weekend. Jej zdjęcia robią wrażenie

12

Świat sportu, a w szczególności miłośnicy biegów narciarskich, doskonale znają sylwetkę Justyny Kowalczyk. Zawsze pełna energii, pasji i determinacji. Kilka miesięcy temu życie postawiło przed nią trudne wyzwanie. Ogromna rodzinna tragedia dotknęła Justynę Kowalczyk-Tekieli. Mimo to, legenda polskich biegów narciarskich nie poddała się i stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości.

Justyna Kowalczyk aktywnie spędza długi weekend. Jej zdjęcia robią wrażenie
Justyna Kowalczyk-Tekieli (Instagram.com)

Niespełna trzy miesiące temu Justyna Kowalczyk-Tekieli pożegnała swojego męża. Kacper Tekieli zginął w Alpach, gdzie wspinał się na kolejne górskie szczyty. Legenda polskiego sportu mimo tej tragedii postanowiła wraz z synem Hugo próbować żyć normalnie. Raz po raz w mediach społecznościowych pokazuje urywki swojego życia. Tym razem pochwaliła się aktywnym długim weekendem w polskich górach.

Justyna Kowalczyk wzorem dla innych

Była biegaczka narciarska od lat jest inspiracją i wzorem do naśladowania dla wielu Polaków. Jej historia pokazuje, że nawet w obliczu niewyobrażalnej tragedii, można wstać i iść dalej. Tym razem podzieliła się z fanami zdjęciami z Małołącznika, którego zdobyła w niedzielę.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Nie tylko fotorelacja znalazła się w jej mediach. Na InstaStory oraz na X (dawniej Twitter) Justyna opublikowała krótki filmik prezentujący trasę, którą pokonała. Malownicze krajobrazy, które zarejestrowała, były wprost zapierające dech w piersiach. Dodała również informacje o dystansie - pokonała niemal 22,5 km z przewyższeniem prawie 1800 m n.p.m.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
"Najlepsze porządkowanie myśli" - tak Justyna Kowalczyk podpisała tę aktywność.

Ciągle żyje pełnią życia

Życie Justyny Kowalczyk jest pełne wyzwań. Jako sportowiec zawsze wyróżniała się niezwykłą determinacją i uporem w dążeniu do celu. Te cechy, choć wystawiane na próbę przez los, nie zniknęły. W życiu prywatnym Justyna nie rezygnuje z aktywnego stylu życia. Pokazuje to zarówno sobie, jak i swojemu synowi Hugo. Często publikuje momenty z ich wspólnych wypraw, podkreślając, że żadna pogoda nie jest w stanie ich zatrzymać. W tych trudnych chwilach sport i aktywność fizyczna stają się dla niej terapią i sposobem na radzenie sobie z trudnościami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: zaginęła mu walizka. Siatkarz podszedł do tego z humorem
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić