Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
J.A
|

Justyna Żyła zachwycona swoim dzieckiem. Nie pójdzie drogą ojca

117
Podziel się

Justyna Żyła przyzwyczaiła obserwatorów swojego Instagrama do wbijania szpilek byłemu mężowi. Teraz poszło o ich syna, który zdecydował, że woli iść drogą matki. - Moje serce rośnie - pisze zachwycona celebrytka.

Justyna Żyła zachwycona swoim dzieckiem. Nie pójdzie drogą ojca
Justyna Żyła (Instagram, Instagram)
bEJFHxGt

Justyna Żyła znów prowokuje byłego męża. Zamieściła na Instagramie wpis, w którym sugeruje, że ich 13-letni woli iść drogą matki, a nie ojca. Kuba zdecydował bowiem o swojej przyszłości i wyborze szkoły średniej (technikum gastronomicznego). Gotowanie jest z kolei ogromną pasją Justyny.

Dziecko zawsze chce być jak rodzic, którego podziwia, szanuje i jest dla niego wzorem i autorytetem. Mój ukochany syn oznajmił, że idzie do technikum gastronomicznego. Serce rośnie - napisała na Instagramie Justyna Żyła.
bEJFHxGv

Użytkownicy mediów społecznościowych z wypiekami na twarzy śledzą kłótnie Justyny i Piotra. Teraz była żona Żyły jest zachwycona, że Kuba nie zdecydował się pójść drogą swojego ojca.

Justyna Żyła i Piotr Żyła rozwiedli się w 2018 roku po dwunastu latach małżeństwa. Niedawno była żona reprezentanta Polski narzekała, że jej dzieci nie mają kontaktu z ojcem.

Szanowny eks-mąż mógłby oprócz głupawych uśmiechów i chwalenia się, jak wspaniałe chwile przeżywa na zabawach, przypomnieć sobie, że ma też dorastające dzieci, że ma syna, który niedługo stanie się dorosłym mężczyzną. Że posiadanie dzieci to nie tylko, pożal się Boże, marnej kwoty alimenty, które nie są żadną łaską, a obowiązkiem każdego ojca, który porzuca rodzinę - wypaliła Żyła.
bEJFHxGB
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Chalidow źle wykonał trening. Spotkała go kara
bEJFHxGW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(117)
Poważnie
rok temu
Psychiatra powinien zainteresować się Justyną Żyłą, ona potrzebuje pomocy. Ludzie trzeba ją ratować, ona sama sobie nie poradzi, trzeba jej pomóc farmakologicznie i terapeutycznie.
Ula
rok temu
Pani Justyna zapomina o jednym, że największą krzywdę swoim dzieciom robi ona krytykując Piotra i nastawiając dzieci przeciwko ojcu jak dzieci dorosną to jej to wygarnąć. A tak prawdę mówiąc to powinna iść do pracy a nie żyć na koszt dziecięcych alimentów.
Abcd
rok temu
Rzeczywiście. Kucharz to takie szczęście. Jest się czym chwalić. Żenada.
bEJFHxGX
Zochna
rok temu
Kobieto ogarnij się.Nie żal ci dzieci.Pan Piotr ma dużo cierpliwości ale wszystko do czasu.
Zyga
rok temu
Pani Justyna cierpi i nie może i nie potrafi odciąć się od ex - męża. Potrzeba dużo własnej siły, woli, czasem pomocy z zewnątrz, ale to jest stan uczuć, emocji i umysłu, co widać po tych wpisach i reakcjach. Generalnie miota się i szamocze, ale nie da sobie rady . Może lepiej byłoby przygotować kartkę z najważniejszymi sprawami do załatwienia i zasiąść z byłym mężem do negocjacji. Codzienne publiczne mocowanie się przynosi tylko szkody dzieciom i zaważa na i tak złych już relacjach. Może potrzebny jest mediator o chłodnym usposobieniu. Ta szarpanina jest nieetyczna, publiczna, zła.
He
rok temu
Szkoda dzieci nic dobrego ich matka nie nauczy, jaka celebrytka?
Hdwp
rok temu
Wiecie czemu Piotrek ja zostawił zobaczył ją bez makijazu
1234
rok temu
szkoda dzieci
kazimierz1000
rok temu
czy Pani jest normalna?
mjhgj
rok temu
wogóle kto zamieścił ten artykół ,,kogo to obchodzi co para
Barbara
rok temu
Tu jedna powinienna się zainteresować opieka, zabrać dzieci tzw. matka moim zdaniem jest chora z nienawiści jest tylko nastawiona na pieniądze jestem ciekawa które dzieci dostają ponad pięć tysięcy, czyli matka powinna dawać tyle samo. Po drugie pan Żyła też powinien zainteresować się dziećmi z kim przebywają co porabiają a jak nie zabrać im dzieci i pozbawić praw rodzicielskich bo na bank jak rodzice się zestarzeją to mamuśka zgłosi się po alimenty, pan Żyła też.
Jola
rok temu
Pani Justyno, proszę już zostawić b.meza w spokoju. Zazdrość i toksyczna miłość nie sprawi ,że do Ciebie wroci😠
Ada
rok temu
Justyna ogarnij się i przestań... Rozumiem, że Piotr zadradził i to jest naganne ale to co Ty teraz robisz jest żenujące. Oszczędź tego dzieciom... Śmieją się z nich
bEJFHxGP
gość
rok temu
Szkoda dzieci. Dobry psycholog powinien się nią zająć
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić