Kibice się doczekali. Piotr Żyła wystąpi u Kuby Wojewódzkiego

3

Sezon zimowy się skończył, więc Piotr Żyła ma nieco więcej czasu. Pojawi się więc w jednym z najbardziej popularnych programów rozrywkowych, który będzie emitowany w telewizji TVN.

Kibice się doczekali. Piotr Żyła wystąpi u Kuby Wojewódzkiego
Piotr Żyła znów gościem Kuby Wojewódzkiego (Instagram)

Ostatni sezon dla Piotra Żyły był całkiem udany. Został mistrzem świata, a w jego startach przeważały te lepsze momenty. Może być więc zadowolony z wykonanej pracy. Choć treningi nie schodzą na daleki plan, ma więcej czasu na inne aktywności.

W swoim stylu pochwalił się udziałem w telewizyjnym show. Gospodarzem programu "Kuba Wojewódzki" jest oczywiście... Kuba Wojewódzki. Natomiast skoczek postanowił przedstawić to tak, jakby jego gośćmi byli wspomniany gwiazdor TVN oraz aktor Maciej Stuhr.

Będziemy rozmawiać między innymi o życiu. Tatę oszukasz, przyjaciela oszukasz, mamę oszukasz, przyjaciela nie oszukasz. Nie oglądajci jak nie musicie - poinformował Żyła swoich obserwatorów.

Nie wszystkim się spodobało to ogłoszenie. W końcu nie wszyscy lubią ten program telewizyjny. Sporo obserwatorów zapowiedziało jednak, że we wtorek poświęci czas na obejrzenie programu z udziałem Piotra Żyły.

Co ciekawe, skoczek już kiedyś był gościem "Króla TVN". Miało to miejsce w 2013 roku, jednak przez tych osiem lat sporo się zmieniło i można się spodziewać poruszenia kontrowersyjnych wątków z życia sportowca.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: polska fitnesska na Dominikanie. Wygląda jak milion dolarów
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić