aktualizacja 

Kowalkiewicz w Fame MMA? Wymowna odpowiedź gwiazdy

6

Karolina Kowalkiewicz ostro trenuje przed powrotem do UFC. 36-latka formę szlifuje w American Top Team na Florydzie. Ostatnio gwiazda sportów walki odpowiadała w sieci na pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło ewentualnego występu w Fame MMA. Zawodniczka odpowiedziała, co o tym myśli.

Kowalkiewicz w Fame MMA? Wymowna odpowiedź gwiazdy
Karolina Kowalkiewicz napisała, co myśli o Fame MMA (GETTY, Zuffa LLC, Jeff Bottari)

Karolina Kowalkiewicz nie walczyła od sierpnia 2021 roku. 36-latka notuje w UFC kiepską passę. Przegrała pięć ostatnich walk z rzędu. Jej łączny bilans to natomiast 12-7. Czy teraz Polce uda się odbić?

Obecnie Kowalkiewicz przebywa w USA. Na Florydzie przygotowuje się do powrotu do oktagonu. Trenuje w American Top Team, gdzie spotkała ostatnio Joannę Jędrzejczyk. Podczas sesji Q&A na Instagramie wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się akurat na to konkretne miejsce.

Same treningi wyglądają bardzo podobnie. Podstawową różnicą jest to, że jest mnóstwo zawodników i zawodniczek oraz wielu trenerów. Każdy z trenerów zauważa inne rzeczy i wnosi coś nowego do rozwoju zawodnika. To, co mi się tutaj bardzo podoba, że tak samo ważna jak trening, jest regeneracja. Niestety, w Polsce w wielu klubach się o tym zapomina - napisała.

Karolina Kowalkiewicz w Fame MMA? Jest komentarz gwiazdy

Fani pytali nie tylko o sprawy sportowe, ale również i prywatne. Jeden z kibiców był ciekawy, czy Kowalkiewicz dołączy do organizacji zajmującej się tzw. freak fightami - Fame MMA. Zawodniczka odpowiedziała emotikoną, która wyrażała więcej niż słowa.

Najbliższa gala Fame MMA odbędzie się 14 maja w Krakowie. W walce wieczoru zmierzą się Mateusz "Tromba" Trąbka i Tomasz "Gimper" Działowy. Kibice, którzy liczyli, że w przyszłości w oktagonie Fame MMA zaprezentuje się również Karolina Kowalkiewicz, mogą czuć się bardzo rozczarowani. Ale czy zaskoczeni?

Zobacz także: Obejrzyj także: Tego po Burneice nikt się nie spodziewał
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić