Krystian Pudzianowski poznał rywala na MMA VIP 2. Niecodzienna konfrontacja

5

Marcin Najman poinformował, że przeciwnikiem Krystiana Pudzianowskiego na gali MMA VIP 2 będzie absolutny debiutant. Podczas konferencji 40-latek wdał się także w ostrą wymianę zdań z "Taxi Złotówą".

Krystian Pudzianowski poznał rywala na MMA VIP 2. Niecodzienna konfrontacja
Krystian Pudzianowski (Instagram)

Kibice odliczają już dni do drugiej edycji gali MMA VIP. Wydarzenie, organizowane przez Marcina Najmana, odbędzie się 18 czerwca. Podczas piątkowej konferencji prasowej okazało się, że w jednej z głównych walk rywalem Krystiana Pudzianowskiego będzie debiutant Tomasz Chic.

Chic jest youtuberem. Jego kanał śledzi ponad 32 tys. osób. Na swoim koncie mężczyzna opowiada o życiu codziennym, pokazuje swoją wysportowaną sylwetkę oraz wchodzi w konwersacje z internautami, odpowiadając na ich, często kontrowersyjne, komentarze.

Nie ulega wątpliwości, że zdecydowanym faworytem walki będzie Krystian Pudzianowski. "Tomek jest bardzo wesołym chłopakiem i znajomi, przebywając z nim, na pewno się nie nudzą" - tak opisał swojego najbliższego rywala Krystian Pudzianowski.

Z kolei Tomasz Chic zdaje sobie sprawę, że... nie ma większych szans w pojedynku z Krystianem Pudzianowskim. "Co mam się kąpać w kałuży, od razu wchodzę na głęboką wodę. Szanuję przeciwnika i wiem, że przegram. Chociaż... ostatnio po balecie wytrzymałem 1,5 godziny na zapasach, więc kto wie, może będzie dobrze" - powiedział.

W konfrontacji face to face między oboma zawodnikami nie zaiskrzyło. Wręcz przeciwnie. Panowie uśmiechali się i byli do siebie pokojowo nastawieni. To niecodzienna sytuacja, żeby między zawodnikami było tak pokojowo. Więcej działo się nawet w wymianie zdań między Krystianem Pudzianowskim i "Taxi Złotówą".

Drugi z wymienionych zapytał Pudzianowskiego, czy mogliby się kiedyś zmierzyć. "Szansa na ten pojedynek będzie wtedy, gdy będziemy mieli po 70 lat. Wtedy spotkamy się na kawce i ciastku w Ciechocinku i powalczymy" - wypalił 40-latek.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: polska fitnesska na Dominikanie. Wygląda jak milion dolarów
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić