Awantura na konferencji. Nagle Marcin Najman wyciągnął... broń!

88

Miały być dymy na konferencji przed MMA VIP 2 i były. Podczas konfrontacji face to face Rolnik "Zabijacz" i Adrian Cios rzucili się na siebie. Wtedy niczym szeryf na dzikim zachodzie wyskoczył Marcin Najman i wyciągnął pistolet-atrapę.

Awantura na konferencji. Nagle Marcin Najman wyciągnął... broń!
"El testosteron" trzymał w ręku broń podczas konferencji. Na fotografii Marcin Najman. (YouTube)

Starcie Rolnika "Zabijacza", czyli Mateusz Kisiela z programu TVP "Rolnik Szuka Żony", z trenerem personalnym Adrianem Ciosem będzie jedną z walk podczas gali MMA VIP 2, którą zaplanowano na 18 czerwca bieżącego roku.

Zarówno Rolnik "Zabijacz" jak i Adrian Cios pojawili się na piątkowej konferencji prasowej przed galą. Gdy Marcin Najman, organizator wydarzenia, oddał mikrofon Mateuszowi Kisielowi, zaczęła się ostra wymiana zdań.

Jeśli chodzi o mnie, to nie traktuje poważnie tego wyzwania - powiedział Rolnik "Zabijacz". Wtedy Adrian Cios nie wytrzymał i wypalił do rywala. - Skończ Rolnik pierd****, bo wygrałeś z chłopaczkiem w pierwszej walce.

Panowie dalej obrzucali się obelgami. W pewnym momencie Adrian Cios nie wytrzymał nerwowo i wyciągnął pięść w stronę przeciwnika. Wszystko działo się przed nosem Marcina Najmana, który widząc, że sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli, krzyknął: "Panowie, stop! Co mieliście już sobie powiedzieć, to powiedzieliście".

To nie był jednak koniec show w tej parze. Chwilę później Rolnik "Zabijacz" i Adrian Cios stanęli twarzą w twarz. Panowie rzucili się na siebie, a wtedy stało się coś, czego nie spodziewał się nikt. Marcin Najman, jak prawdziwy szeryf, wyciągnął pistolet (oczywiście była to atrapa) i zaczął strzelać w górę, żeby uspokoić krewkich zawodników, których rozdzielali już ochroniarze.

Gala MMA VIP 2 odbędzie się 18 czerwca bieżącego roku o godzinie 20:00. Wydarzenie będzie można obejrzeć w formie PPV na platformie beecast.tv.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: polska fitnesska na Dominikanie. Wygląda jak milion dolarów
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić