Potężna bijatyka na konferencji. Marcin Najman aż zaczął krzyczeć

201
Podziel się:

Ostro zaczęła się konferencja prasowa przed galą MMA VIP 2. Rysiek Szczena z "Chłopaków do wzięcia" nie wytrzymał obrażania przez "Psychotropa". Panowie rzucili się sobie do gardeł. Później na sali pojawił się wieniec pogrzebowy.

Potężna bijatyka na konferencji. Marcin Najman aż zaczął krzyczeć
Marcin Najman (YouTube)

Jeszcze nie odbyła się gala MMA VIP 2, a Marcin Najman ma już plany na trzecią edycję swojego wydarzenia. W jednym z pojedynków zmierzą się Rysiek Szczena z programu Polsatu "Chłopaki do wzięcia" oraz "Psychotrop".

Mimo że w drugiej edycji gali MMA VIP Rysiek Szczena nie weźmie udziału, to jednak pojawił się na konferencji. Swoją wypowiedź zaczął spokojnie. "Nie jestem już chłopakiem do wzięcia. Do tej pory nigdy nie walczyłem w oktagonie, tylko w walkach ulicznych i na dyskotekach".

I wtedy mikrofon przejął "Psychotrop", który zarzucił Ryśkowi, że bije kobiety. Gwiazda programu "Chłopaki do wzięcia" bardzo się zdenerwował. Po krótkiej, ale bardzo ostrej wymianie zdań, obaj panowie ruszyli do siebie. Doszło między nimi do bijatyki! Musieli być rozdzieleni.

Wszystko to działo się za plecami Marcina Najmana, który po chwili kilka razy krzyknął: "Panowie, spokój". Dopiero po kilku próbach jego słowa zadziałały i obaj zainteresowani wrócili na swoje miejsca. Biorąc pod uwagę, jak bardzo już teraz iskrzy między nimi, można spodziewać się ich potężnej bijatyki na gali MMA VIP 3.

Najpierw jednak 18 czerwca odbędzie się druga edycja gali, podczas której "Psychotrop" zmierzy się z Olivierem "Detailerem" Gajewskim. Między tą dwójką również zaiskrzyło na piątkowej konferencji prasowej. "Wejdę do oktagonu i mu naj****" - powiedział "Psychotrop". W rewanżu otrzymał od "Detailera" wieniec pogrzebowy z napisem "Ostatnie pożegnanie".

Gala MMA VIP 2 odbędzie się 18 czerwca bieżącego roku o godzinie 20:00. Wydarzenie będzie można obejrzeć w formie PPV na platformie beecast.tv.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: polska fitnesska na Dominikanie. Wygląda jak milion dolarów
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić