Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą Euro 2020. Jasnowidz przewiduje tragiczne wydarzenia

382

Najsłynniejszy polski jasnowidz miał wizję dotyczącą Euro 2020. Przewiduje tragiczne wydarzenia, powiedział nawet, gdzie ma do nich dojść.

Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą Euro 2020. Jasnowidz przewiduje tragiczne wydarzenia
Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą Euro 2020. (YouTube)

Krzysztof Jackowski jest najpopularniejszym polskim jasnowidzem. Dzieli się nie tylko swoimi wizjami dotyczącymi kraju czy świata. Często współpracuje z policją i pomaga w odnalezieniu zaginionych osób.

Jackowski o tym, co widzi, mówi często w sieci. Organizuje transmisje, na których opowiada o możliwym przebiegu aktualnych wydarzeń na świecie czy w kraju. Nie mogło zabraknąć również kwestii Euro 2020. Znany medium wie, jak polska drużyna poradzi sobie podczas turnieju.

Na wszystkie trzy mecze naszych mam odczucie dość pozytywne, jeden z tych meczów będzie meczem Roberta Lewandowskiego, bo strzeli dwie lub trzy bramki. To będzie jego sukces. Dwa mecze, ale nie wiem, z jakimi zespołami, będą wygrane. Jeden mecz będzie zremisowany lub przegrany - powiedział Krzysztof Jackowski o Euro 2020.

Choć ta wizja nie jest najgorsza, Jackowski nie widzi na Euro 2020 samych dobrych rzeczy. Jego zdaniem może wydarzyć się pewna tragedia. Dramat rozegrać się ma w Barcelonie. Jasnowidz mówił o tym już na początku 2021 roku, gdy dzielił się swoimi noworocznymi widzeniami.

Barcelona. Coś się poważnego wydarzy w Barcelonie. To się wydarzy podczas mistrzostw Europy. Coś niedobrego może się wydarzyć w Barcelonie - mówił jeszcze na początku 2021 roku
Zobacz także: Jackowski: W 2019 będzie burza wokół Morawieckiego. Kaczyński zdecyduje w nocy
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić