Krzysztof Piątek marznie w Berlinie, a żona wygrzewa się na Zanzibarze

23

Żona reprezentanta Polski 2021 rok postanowiła rozpocząć od wyjazdu do raju. Początkowo, w swoim stylu, nie chciała zdradzić, dokąd się wybrała. Teraz już wiadomo, gdzie Paulina Piątek spędza czas w styczniu.

Krzysztof Piątek marznie w Berlinie, a żona wygrzewa się na Zanzibarze
Paulina Piątek (Instagram)

Pod koniec ubiegłego roku Paulina Piątek zamieściła melancholijny wpis. Przyznała, że tęskni za normalnością. "Myślę, że kiedykolwiek wszystko wróci do normy, będziemy doceniać każdy wyjazd i każde spotkanie 100 razy mocniej..." - wyznała wówczas.

Okazuje się, że na wyjazd długo nie musiała czekać. Już na początku roku wybrała się w egzotyczne miejsce. Początkowo pokazywała tylko plażę, palmy i nie zdradzała lokalizacji. Wcześniej robiła tak podczas wyjazdu z Krzysztofem Piątkiem do Grecji.

Tym razem pochwaliła się nieco szybciej, że wylądowała... na Zanzibarze. Nie wiadomo czy jest tam sama, ale na pewno nie towarzyszy jej mąż. Piłkarz Herthy Berlin ma napięty terminarz, jeśli chodzi o rozgrywki piłkarskie i nie ma mowy o urlopie w środku sezonu Bundesligi.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

"Ślicznie" - skomentowała Anna Lewandowska. "Pijemy wodę :)? Miałam sprawdzać" - dodała w drugim komentarzu. Wygląda na to, że żona Roberta Lewandowskiego zaprzyjaźniła się z Pauliną Piątek, która dopiero od roku mieszka w Niemczech. Co prawda panie mają do siebie sporo kilometrów, ale mogą się wymieniać doświadczeniami w życiu w kraju naszych zachodnich sąsiadów.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: tak Iga Świątek radzi sobie na kwarantannie. "Walka" w hotelowym pokoju
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić