VDB| 

Krzysztof Piątek walczy o powrót do zdrowia. Jego żona bawi się na wakacjach

6

W czasie kiedy Krzysztof Piątek przechodzi przez ostatnie etapy rehabilitacji po ciężkiej kontuzji, jego żona korzysta z życia. Paulina Piątek wybrała się na rajskie wakacje do Grecji. Oczywiście wszystkim chwali się w mediach społecznościowych.

Krzysztof Piątek walczy o powrót do zdrowia. Jego żona bawi się na wakacjach
Paulina Piątek (Instagram.com)

Krzysztof Piątek kilka miesięcy temu doznał ciężkiej kontuzji stawu skokowego. Uniemożliwiło mu to udział na Euro 2020 oraz stracił początek sezonu w Bundeslidze. W ostatnich tygodniach jest jednak coraz lepiej i nawet wrócił do wspólnych treningów z Herthą Berlin.

W pewnym momencie było z nim jednak bardzo źle. Paulina Piątek w mediach społecznościowych informowała, że jej mąż z powodu urazu nie był w stanie zrobić nawet najprostszych czynności. To powodowało, że wymagał całodobowej opieki.

Samotne wakacje Pauliny Piątek

Teraz jednak okazuje się, że z Krzysztofem Piątkiem musi być zdecydowanie lepiej. W czasie kiedy polski napastnik przechodzi przez kluczowy okres rehabilitacji, jego żona wybrała się na rajskie wakacje do Grecji.

Oczywiście, jak przystało na WAGs, Paulina Piątek w tym czasie jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Można więc bez problemów zobaczyć, jak dobrze bawi się bez towarzystwa męża, który w tym czasie trenuje w Berlinie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Według najnowszych informacji Krzysztof Piątek może wrócić do gry już 25 września. Wówczas rywalem Herthy Berlin będzie RB Lipsk. Do tej pory klub polskiego napastnika radzi sobie bardzo słabo w Bundeslidze, bowiem w obecnych rozgrywkach drużyna ze stolicy Niemiec przegrała wszystkie spotkania.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: była tenisistka bawi się na całego! Luksusowe wakacje
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić