To nagranie stało się hitem. Komentator pękał ze śmiechu

23

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas meczu rugby pomiędzy reprezentacjami Anglii oraz Stanów Zjednoczonych. Podczas jednej z akcji Mikey Teo próbował zatrzymać swojego rywala. W tym celu... chwycił go za spodenki. Nikt nie spodziewał się tego, co stało się później. Komentator nie mógł powstrzymać się od śmiechu.

To nagranie stało się hitem. Komentator pękał ze śmiechu
Zabawna sytuacja na meczu rugby (Twitter.com)

Mecz Anglia - Stany Zjednoczone odbył się 4 lipca. Więcej niż o samym spotkaniu mówi się jednak o akcji, do której doszło około 15. minuty. Piłkę otrzymał Ollie Lawrence i ruszył, aby zdobyć przyłożenie.

Zatrzymać próbował go Mikey Teo. Nie był jednak w stanie dogonić swojego przeciwnika. Wtedy zmienił strategię i posunął się do zachowania, którego nikt się nie spodziewał - ani na stadionie, ani w telewizji.

Ta akcja stała się hitem internetu. Niecodzienna sytuacja

Teo rzucił się w stronę rywala. Chwycił go za spodenki, które następnie... ściągnął swojemu przeciwnikowi. Cały świat zobaczył odsłonięte pośladki Lawrence'a.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Anglik obrócił całą sytuację w żart. Kiedy się podniósł, wybuchnął śmiechem. Przybił także piątkę ze swoim przeciwnikiem. Śmiechu nie mógł powstrzymać także komentator telewizyjny. Minęła dłuższa chwila zanim doszedł do siebie.

W krótkim czasie nagranie obiegło sieć. Obejrzało je już kilkadziesiąt tysięcy kibiców. W sekcji komentarzy przeważały pozytywne i żartobliwe wpisy. Dodajmy, że Anglia wygrała to spotkanie 43:27.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kobiety nie strzelają pięknych goli? Po tym nagraniu zmienisz zdanie
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić