Maja Staśko zawalczy w MMA! Wiadomo, kiedy i gdzie wystąpi

16

Włodarze organizacji freak fightowych prześcigają się w pomysłach, aby przyciągnąć jak największe grono fanów. Podczas najbliższej gali High League 4 w oktagonie pojawi się Maja Staśko. Oficjalnie ogłoszono to w mediach społecznościowych w środę 3 sierpnia. Odnotujmy, że w przeszłości Staśko skonfliktowana była z Malikiem Montaną - osobą odpowiedzialną za tę galę.

Maja Staśko zawalczy w MMA! Wiadomo, kiedy i gdzie wystąpi
Maja Staśko zawalczy w MMA (Instagram)

Najbliższa gala High League odbędzie się 17 września w Gliwicach. Będzie to już czwarta edycja tego wydarzenia, a wśród uczestników znalazł się niespodziewanie Artur Szpilka. Pięściarz postanowił spróbować swoich sił w mieszanych sztukach walki i w debiucie na gali KSW znokautował Siergieja Radczenkę.

Pod koniec lipca pojawiły się głosy, że w High League 4 weźmie udział Maja Staśko. Organizatorzy początkowo milczeli w tej sprawie. Aktywistka zamieszczała jednak zdjęcia ze swoich treningów, czym podsycała plotki. Mówiło się, że jej rywalką będzie Monika Laskowska.

Co ciekawe, w 2020 roku Staśko wdała się w ostrą dyskusję z Malikiem Montaną - włodarzem High League. Z obu stron padły mocne słowa, a raper stwierdził, że "feminizm to choroba psychiczna". Teraz obie kontrowersyjne postaci będą współpracować.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Maja Staśko zawalczy w MMA. W szczytnym celu

Wciąż to brzmi dziwnie i obco, ale długo podejmowałam tę decyzję. Mam wielki przywilej, że mogę w ten sposób pozyskać pieniądze i uwagę na szczytny cel. Nie wyobrażam sobie, żeby tego nie wykorzystać - wyjaśniła Maja Staśko za pośrednictwem Instagrama.
Bez tej walki zdobycie dużych kwot na ważną pomoc byłoby dla mnie niemożliwe. Skoro państwo polskie nie zapewnia wsparcia najbardziej potrzebującym, wywalczę je sama - dodała.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wiadomo, na co przeznaczone zostaną zarobione przez Maję Staśko pieniądze. 20 tys. zł otrzyma Fundacja Fortior, wspierająca mężczyzn po doświadczeniu przemocy. Kolejne 20 tys. zł trafi do Centrum Praw Kobiet. Oprócz tego, Staśko planuje zbudować toaletę małżeństwu, któremu zabrano pociechę do domu dziecka, ponieważ nie mają w domu odpowiednich warunków.

Zobacz także: Niezwykła stylizacja miss Euro. Trudno oderwać wzrok
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić