Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Kamil Stoch na korcie tenisowym. To napisał o Idze Świątek

1
Podziel się:

Polscy skoczkowie narciarscy pod okiem trenera Thomasa Thurnbichlera wrócili do treningów i przygotowują się do kolejnego zimowego sezonu Pucharu Świata. Nasi zawodnicy pojawili się m.in na korcie tenisowym i nie zabrakło odniesień do Igi Świątek.

Kamil Stoch na korcie tenisowym. To napisał o Idze Świątek
Kamil Stoch na korcie tenisowym. Szybko nawiązał do Igi Świątek (Instagram)

Reprezentanci Polski zdominowali niedawno rywalizację w Letnim Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle. Pierwszy konkurs zakończył się wygraną Dawida Kubackiego przed Kamilem Stochem. W drugim wygrał Stoch, drugi był Kubacki, a trzeci Jakub Wolny. To optymistyczny sygnał pokazujący, że zawodnicy dobrze dogadują się z trenerem Thomasem Thurnbichlerem.

Priorytetem dla wszystkich jest jednak sezon zimowy, który rozpocznie się w listopadzie. Polscy skoczkowie pieczołowicie pracują nad wypracowaniem jak najlepszej formy. Wspomniany trener Thomas Thurnbichler organizuje naszym zawodnikiem urozmaicone zajęcia.

Austriak po przejęciu kadry kazał już m.in. zawodnikom jeździć na rolkach, a teraz zabrał ich na kort tenisowy. Kamil Stoch, który ma świetny kontakt z kibicami w mediach społecznościowych, zapewnił, że pozycja Igi Świątek nie jest zagrożona.

Iga Świątek nie musi czuć się zagrożona, bo jesteśmy w tenisowej piaskownicy - napisał humorystycznie Kamil Stoch.

Trener Polaków podjął decyzję

Kolejnym przystankiem rywalizacji w LGP jest francuskie Courchevel. Tam w niedzielę 7 sierpnia odbędzie się konkurs indywidualny mężczyzn. Wiadomo już, kogo na te zawody powołał trener Thomas Thurnbichler.

We Francji wystartuje pięciu reprezentantów Polski, ale w kadrze próżno szukać największych gwiazd naszej kadry. Thurnbichler zdecydował, że w Coruchevel rywalizować będą Maciej Kot, Stefan Hula, Klemens Murańka, Jarosław Krzak i debiutujący w zawodach tej rangi Adam Niżnik.

Pozostali nasi kadrowicze w tym tygodniu realizować będą obóz na Kompleksie Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków w Szczyrku.

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
IGA
2 miesiące temu
Kto to jest Ida Świątek
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić