Małgorzata Rozenek-Majdan na ringu?! Komentarz właściciela FAME MMA

17

Małgorzata Rozenek-Majdan coraz częściej pokazuje na Instagramie filmiki z treningów. Wojciech Gola z FAME MMA chce złożyć jej szokującą propozycję.

Małgorzata Rozenek-Majdan na ringu?! Komentarz właściciela FAME MMA
Małgorzata Rozenek-Majdan w ringu?! Jest komentarz właściciela FAME MMA. (Instagram, Instagram)

Organizacja FAME MMA cieszy się coraz większą popularnością w Polsce. Na ringu, podczas gal, pojawiają się głównie youtuberzy i influncerzy. Na ostatniej gali w walce wieczoru zmierzyli się ze sobą popularni celebryci: Kacper Blonsky i Marcin Dubiel. Obaj wspólnie mają prawie 2,4 mln subskrybentów na Youtube.

Twarzą organizacji przed dłuższy czas był Marcin Najman, który po ostatnim skandalu w walce "Don Kasjo" pożegnał się z FAME MMA. Nie jest wykluczone, że nową twarzą szybko rozwijającej się organizacji będzie teraz... kobieta.

Już wiadomo, że swoją walkę stoczy narzeczona Artura Szpilki - Kamila Wybrańczyk. Wojciech Gola, jeden ze właścicieli organizacji, marzy jednak o innym wielkim zestawieniu.

Rozenek-Majdan w ringu? Szokująca rywalka

W rozmowie z Aleksandrą Głowińską w najnowszym odcinku "Plotkersów" Gola przyznał, że najchętniej zobaczyłby w klatce FAME MMA: Dodę i Edytę Górniak albo Agnieszkę Woźniak-Starak. Wszystko zależy od tego, z kim Doda ma większy konflikt. W grę wchodzi też Małgorzata Rozenek-Majdan (za MMA.pl).

Małgorzata Rozenek-Majdan to postać doskonale znana w polskim show-biznesie. Jest żoną Radosława, byłego reprezentanta Polski, a obecnie eksperta Canal+ Sport.

Zobacz także: WOŚP i Jurek Owsiak. Tak zmieniała się Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić