Malik Montana szykuje konkurencję dla Fame MMA! Już dokonał sensacyjnego transferu

1

Niemiecko-polski raper pochodzenia afgańskiego Malik Montana chce zorganizować kolejną galę mieszanych sztuk walki. Właśnie dlatego powołał nową federację HIGH League. Artysta dokonał też pierwszego transferu. To spora niespodzianka!

Malik Montana szykuje konkurencję dla Fame MMA! Już dokonał sensacyjnego transferu
Na zdjęciu: Malik Montana (Instagram)

Na gali Malika Montany ma wystąpić Lil Masti, która nie mogła porozumieć się z Fame MMA ws. warunków dalszej współpracy. Przedstawiciele tej organizacji tłumaczyli, że nie są w stanie spełnić jej wygórowanych oczekiwań.

Wyciekło już, ile zapłaci jej raper. "Sex Masterka" zainkasuje jeszcze więcej niż chciała dostać w Fame MMA. Pudelek donosi, że jej kontrakt opiewa na prawie milion złotych.

Jeśli chodzi o High League, to jestem pewna, że będzie to największa i prawdopodobnie jedyna realna konkurencja dla Fame. Znam nazwiska, jakie są zakontraktowane, wiem, kto stoi za organizacją i jakimi budżetami i zapleczem dysponują, wiec to się nie może nie udać. Cieszę się, że od dziś oficjalnie pracuję z ekipą takich profesjonalistów! Wyczekujcie mojej pierwszej walki dla High jeszcze w tym półroczu - mówi Lil Masti w rozmowie z Pudelkiem.

Malik Montana założył federację. "Nie będzie kojarzyła się z patologią"

Skąd pomysł Malika Montany na założenie własnej federacji? - Pomysł narodził się z tego, że dostawałem propozycje walk. Propozycje te były za pieniądze, które w moim odczuciu są zwykłymi ochłapami. Idąc tym tokiem myślenia, że żadną z tych federacji nie było na mnie stać, pomyślałem sobie, że założę własną - wyjawił w rozmowie z "Super Expressem".

Moja federacja w estetyce wizualnej i wydźwięku nie będzie się kojarzyła z jakąś wschodnioeuropejską patologią. Chciałbym przede wszystkim, żeby to wszystko trzymało poziom. Aby ten poziom na trochę innym pozimie dostarczał wam rozrywkę i wszystko się trzymało w takiej estetyce, w jakiej mnie znacie - dodał.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić